فرماندار اصفهان تأکید کرد: در جلسات شورای آموزش و پرورش باید به مباحث زیرساختی آموزش و پرورش بپردازیم

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید طرح های مشخصی را برای بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود فراهم سازیم و به زیرساخت های محتوایی، پرورشی و تربیتی در این جلسات توجه نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با تأکید بر لزوم توجه به وقف و اهداف واقفین، اظهار داشت: با رعایت اصول شرعی مربوط به وقف، نواحی ششگانه آموزش و پرورش اصفهان با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه نسبت به رفع مسائل و مشکلات مربوط به مدارس و املاک موقوفه آموزش و پرورش اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان با اشاره به شیوع ویروس آنفلوانزا افزود: آموزش های لازم در مدارس برای آگاه سازی با هدف پیشگیری از ابتلای دانش آموزان به آنفلوانزا صورت پذیرد.

احمدی عنوان کرد: بحمد ا… جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان تغییرات چشمگیری کرده و کاربردی تر شده است که در این راستا می توانیم علاوه بر دستگاه های مختلف، از ظرفیت های خوب مردمی نیز بهره بگیریم.

وی با تأکید بر اینکه ما در جلسات شورای آموزش و پرورش بایستی به مباحث زیرساختی آموزش و پرورش بپردازیم، افزوفرماندار اصفهان با اشاره به برگزاری کنگره شهدای استان در سال آینده، تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید یادواره های مربوطه را برگزار کنند و یادواره شهدای معلم و دانش آموز نیز در نواحی ششگانه آموزش و پرورش برگزار و ستاد مربوطه تشکیل گردد و در جلسات شورا در این رابطه بحث و تبادل نظر شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نوزده =