فرماندار اصفهان: دبیرخانه ستاد اقامه نماز شهرستان باید در موضوع اقامه نماز و برگزاری جلسات به صورت تخصصی نقش آفرینی کند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما بایستی به دنبال تحول در جلسات ستاد اقامه نماز شهرستان، چگونگی، فرآیندهای آن و اجلاسیه هایی که می خواهیم در این خصوص برگزار کنیم، باشیم و با استفاده از ظرفیت کلیه دستگاه ها در این خصوص برنامه ریزی نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان، با تأکید بر ضرورت فعالیت بیش از پیش دبیرخانه ستاد اقامه نماز شهرستان، اظهار داشت: دبیرخانه ستاد اقامه نماز شهرستان باید در موضوع نماز و برگزاری جلسات به صورت تخصصی نقش آفرینی کند به گونه ای که در باب اقامه نماز شاهد تحول باشیم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه ما می توانیم در ایجاد تحول در جلسات ستاد اقامه نماز شهرستان الگویی برای دیگر شهرستان ها باشیم، افزود: بایستی به دنبال تحول در جلسات ستاد اقامه نماز شهرستان، چگونگی، فرآیندهای آن و اجلاسیه هایی که می خواهیم در این خصوص برگزار کنیم، باشیم و با استفاده از ظرفیت کلیه دستگاه ها در این خصوص برنامه ریزی نماییم.

احمدی خاطرنشان کرد: تشویق نمازگزاران دانش آموز، از اهمیت والایی برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار دهیم.

وی افزود: نواحی ششگانه آموزش و پرورش با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان نسبت به بازدید از وضعیت اقامه نماز در مدارس اقدام نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =