فرماندار اصفهان: کمیته ای برای گفتمان سازی و کار فرهنگی پیرامون پرداخت زکات تشکیل شود

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به تدبیر ساختارهای مردمی و روش های مردمی که می تواند استمرار یابد، اقدام نماید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای زکات شهرستان، با تأکید بر ضرورت فرهنگ سازی پرداخت زکات و استفاده از محصولات زکات داده، اظهار داشت: کمیته ای برای گفتمان سازی و کار فرهنگی پیرامون پرداخت زکات تشکیل و بستر لازم از طریق فضای مجازی، تبلیغات و تولیدات فرهنگی فراهم گردد.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه پرداخت زکات بایستی سازمان یافته باشد، افزود: ظرفیت های خوب موجود باید شناسایی، معرفی و بررسی شوند.

احمدی عنوان کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به تدبیر ساختارهای مردمی و روش های مردمی که می تواند استمرار یابد، اقدام نماید.

وی با بیان اینکه اصناف اولویت بندی شده و کار اخذ زکات به صورت شبکه ای انجام شود، تصریح کرد: سازمان صمت جلسه ای را در این خصوص تشکیل و تدابیر لازم اتخاذ گردد و اتاق اصناف نیز در جلسه با اصناف برای اطلاع رسانی از اعضای شورای زکات شهرستان دعوت کند.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: نشستی با رؤسای شورای زکات روستاها برگزار و تدابیر لازم در خصوص دریافت و پرداخت زکات در روستاها اتخاذ گردد.

احمدی افزود: شورای زکات شهرستان جلساتی را با سازمان میادین،  اتحادیه ها و تشکل های باغداران، دامداران و گوسفندداران پیرامون پرداخت زکات برگزار کنند.

وی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان از افراد یا دستگاه هایی که ظرفیت های خوبی را برای پرداخت زکات فراهم کرده اند، تقدیر و تشکر نماید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۱۴ اسفند ماه، سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) و روز احسان و نیکوکاری را تبریک گفت.

۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهار =