جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد

صبح امروز (یکشنبه) جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان پیرامون ارائه گزارش دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در خصوص روند جذر اعتبارات مشاغل خانگی (سال ۱۴۰۱) و اقدامات دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در این خصوص، اعتبارات جزء دو بند ب تبصره ۱۶، ارائه گزارش دستگاه ها در خصوص: تعداد پرونده های معرفی شده به کارگروه به تفکیک مستقل و پشتیبان، تعداد پرونده های در دست اقدام به تفکیک مستقل و پشتیبان، معرفی و حضور یک کارآفرین موفق در جلسه توسط هر دستگاه و ارائه گزارش از نحوه فعالیت و ایجاد اشتغال توسط کارآفرین موفق و جمع بندی فرماندار محترم و رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دو =