جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد

صبح امروز (یکشنبه) جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (یکشنبه)، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان پیرامون ارائه گزارش دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در خصوص روند جذر اعتبارات مشاغل خانگی (سال ۱۴۰۱) و اقدامات دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در این خصوص، اعتبارات جزء دو بند ب تبصره ۱۶، ارائه گزارش دستگاه ها در خصوص: تعداد پرونده های معرفی شده به کارگروه به تفکیک مستقل و پشتیبان، تعداد پرونده های در دست اقدام به تفکیک مستقل و پشتیبان، معرفی و حضور یک کارآفرین موفق در جلسه توسط هر دستگاه و ارائه گزارش از نحوه فعالیت و ایجاد اشتغال توسط کارآفرین موفق و جمع بندی فرماندار محترم و رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 17 =