فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در راه اندازی پلیس پیشگیری از تخلفات ساختمانی در روستاها تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: کارگروهی عملیاتی پیرامون تغییر یا حفظ کاربری اراضی کشاورزی تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغات و واحدهای با تغییر کاربری در اراضی کشاورزی شهرستان اصفهان، اظهار داشت: امروز با این تهدید مواجه هستیم که باغات باعث آسیب به هویت روستا شده است که بایستی با تدبیر و برنامه ریزی صحیح آن را به فرصت تبدیل کنیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم افزایش هزینه تخلفات و تسریع در راه اندازی پلیس پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها، افزود: بخشداری با همکاری نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی نسبت به راه اندازی پلیس پیشگیری برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها اقدام نماید.

احمدی تأکید کرد: اقدامات و پیگیری های لازم پیرامون اصلاح الگوی کشت در شهرستان انجام شده است و این روند باید با جدیت ادامه یابد.

وی افزود: کارگروهی عملیاتی پیرامون تغییر یا حفظ کاربری اراضی کشاورزی تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام گردد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات مقتضی در خصوص تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی انجام شود.

احمدی تصریح کرد: یکی از آسیب های جدی شهرستان در حوزه آسیب های اجتماعی، افراد ایرانی بدون هویت و فاقد شناسنامه هستند که پیگیری های لازم در راستای شناسنامه دار کردن این افراد در دست انجام است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + دوازده =