فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در راه اندازی پلیس پیشگیری از تخلفات ساختمانی در روستاها تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: کارگروهی عملیاتی پیرامون تغییر یا حفظ کاربری اراضی کشاورزی تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغات و واحدهای با تغییر کاربری در اراضی کشاورزی شهرستان اصفهان، اظهار داشت: امروز با این تهدید مواجه هستیم که باغات باعث آسیب به هویت روستا شده است که بایستی با تدبیر و برنامه ریزی صحیح آن را به فرصت تبدیل کنیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم افزایش هزینه تخلفات و تسریع در راه اندازی پلیس پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها، افزود: بخشداری با همکاری نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی نسبت به راه اندازی پلیس پیشگیری برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها اقدام نماید.

احمدی تأکید کرد: اقدامات و پیگیری های لازم پیرامون اصلاح الگوی کشت در شهرستان انجام شده است و این روند باید با جدیت ادامه یابد.

وی افزود: کارگروهی عملیاتی پیرامون تغییر یا حفظ کاربری اراضی کشاورزی تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام گردد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات مقتضی در خصوص تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی انجام شود.

احمدی تصریح کرد: یکی از آسیب های جدی شهرستان در حوزه آسیب های اجتماعی، افراد ایرانی بدون هویت و فاقد شناسنامه هستند که پیگیری های لازم در راستای شناسنامه دار کردن این افراد در دست انجام است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =