فرماندار اصفهان بر لزوم تسریع در راه اندازی پلیس پیشگیری از تخلفات ساختمانی در روستاها تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: کارگروهی عملیاتی پیرامون تغییر یا حفظ کاربری اراضی کشاورزی تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغات و واحدهای با تغییر کاربری در اراضی کشاورزی شهرستان اصفهان، اظهار داشت: امروز با این تهدید مواجه هستیم که باغات باعث آسیب به هویت روستا شده است که بایستی با تدبیر و برنامه ریزی صحیح آن را به فرصت تبدیل کنیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم افزایش هزینه تخلفات و تسریع در راه اندازی پلیس پیشگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها، افزود: بخشداری با همکاری نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی نسبت به راه اندازی پلیس پیشگیری برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در روستاها اقدام نماید.

احمدی تأکید کرد: اقدامات و پیگیری های لازم پیرامون اصلاح الگوی کشت در شهرستان انجام شده است و این روند باید با جدیت ادامه یابد.

وی افزود: کارگروهی عملیاتی پیرامون تغییر یا حفظ کاربری اراضی کشاورزی تشکیل و پیگیری های لازم در این خصوص انجام گردد.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات مقتضی در خصوص تسریع در صدور اسناد اراضی کشاورزی انجام شود.

احمدی تصریح کرد: یکی از آسیب های جدی شهرستان در حوزه آسیب های اجتماعی، افراد ایرانی بدون هویت و فاقد شناسنامه هستند که پیگیری های لازم در راستای شناسنامه دار کردن این افراد در دست انجام است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

۷ خرداد ۱۴۰۲

مسائل و مشکلات بخش مرکزی بالاخص در بخش حمل و نقل عمومی با حضور فرماندار اصفهان و بخشداری مرکزی بررسی شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس، مراسمی در جوار مزار مطهر شهید گمنام در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر را به عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =