فرماندار اصفهان بر لزوم فرهنگ سازی برای افزایش بهره وری از میزان آب موجود تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اگر بخواهیم خسارت به آبخوان را کاهش بدهیم، بایستی برداشت از چاه ها را مدیریت کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان، با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم خسارت به آبخوان را کاهش بدهیم، بایستی برداشت از چاه ها را مدیریت کنیم، اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم تا بهره وری از آب افزایش یابد و در این راستا فرهنگ سازی لازم انجام گردد.

فرماندار اصفهان افزود: نصب کنتور بر روی چاه های آب بسیار حائز اهمیت است و بایستی اولویت ها در نظر گرفته شود و پیگیری های لازم انجام گردد.

احمدی تأکید کرد: برای بهره وری بهتر و مناسبتر، برداشت شهرداری ها از چاه های آب نیز طبق قانون باید مدیریت شود.

وی افزود: شاخص مشخصی برای مجاز یا غیرمجاز بودن برداشت ها از چاه های آب وجود ندارد که بر این اساس شاخص ها باید مشخص و اولویت بندی شوند.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دستگاه های ذی ربط نسبت به تأمین سوخت برای دامداری ها، اتاق های نگهبانی، گلخانه ها و چاه های کشاورزی فاقد برق، تدابیر لازم را اتخاذ و پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =