فرماندار اصفهان بر لزوم فرهنگ سازی برای افزایش بهره وری از میزان آب موجود تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: اگر بخواهیم خسارت به آبخوان را کاهش بدهیم، بایستی برداشت از چاه ها را مدیریت کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان، با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم خسارت به آبخوان را کاهش بدهیم، بایستی برداشت از چاه ها را مدیریت کنیم، اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم تا بهره وری از آب افزایش یابد و در این راستا فرهنگ سازی لازم انجام گردد.

فرماندار اصفهان افزود: نصب کنتور بر روی چاه های آب بسیار حائز اهمیت است و بایستی اولویت ها در نظر گرفته شود و پیگیری های لازم انجام گردد.

احمدی تأکید کرد: برای بهره وری بهتر و مناسبتر، برداشت شهرداری ها از چاه های آب نیز طبق قانون باید مدیریت شود.

وی افزود: شاخص مشخصی برای مجاز یا غیرمجاز بودن برداشت ها از چاه های آب وجود ندارد که بر این اساس شاخص ها باید مشخص و اولویت بندی شوند.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دستگاه های ذی ربط نسبت به تأمین سوخت برای دامداری ها، اتاق های نگهبانی، گلخانه ها و چاه های کشاورزی فاقد برق، تدابیر لازم را اتخاذ و پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفت =