فرماندار اصفهان تأکید کرد: تعیین محل دفن شهدای گمنام باید با لحاظ اقتضای شرایط و هدفمند باشد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با همکاری دستگاه های ذی ربط و نگاه فرهنگی  دقیق، در اسرع وقت عملیات طراحی و احداث یادمان در محل دفن شهدای گمنام آغاز گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی پیرامون برنامه ریزی به منظور تدفین و ساماندهی یادمان های شهدای گمنام، با اشاره به اهمیت دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط کشور، خاطرنشان کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط مختلف کشور باعث انسجام بین نیروهای متعهد و انقلابی و همچنین تبیین پیام جهاد، استقامت، شجاعت، ایثار، ترویج معنویت و بخشی از تاریخ پرافتخار کشورمان بوده است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه تعیین مکان هایی برای دفن شهدای گمنام باید با لحاظ اقتضای شرایط و هدفمند باشد، افزود: بعضی از شهدای گمنام در مکان هایی دفن شده اند که به محل و پناهگاهی برای اقشار مختلف مردم تبدیل شده اند؛ از این رو باید توجه ویژه ای به محل یادمان شهدای گمنام داشته باشیم.

احمدی تأکید کرد: هیأت امنای شهدای گمنام قبل از دفن این شهدا باید تعیین شوند و در جلسه آتی، برنامه مدون یک ساله خود را ارائه نمایند.

وی افزود: با همکاری دستگاه های ذی ربط و نگاه فرهنگی  دقیق، در اسرع وقت عملیات طراحی و احداث یادمان در محل دفن شهدای گمنام آغاز گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 18 =