فرماندار اصفهان تأکید کرد: تعیین محل دفن شهدای گمنام باید با لحاظ اقتضای شرایط و هدفمند باشد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با همکاری دستگاه های ذی ربط و نگاه فرهنگی  دقیق، در اسرع وقت عملیات طراحی و احداث یادمان در محل دفن شهدای گمنام آغاز گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی پیرامون برنامه ریزی به منظور تدفین و ساماندهی یادمان های شهدای گمنام، با اشاره به اهمیت دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط کشور، خاطرنشان کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط مختلف کشور باعث انسجام بین نیروهای متعهد و انقلابی و همچنین تبیین پیام جهاد، استقامت، شجاعت، ایثار، ترویج معنویت و بخشی از تاریخ پرافتخار کشورمان بوده است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه تعیین مکان هایی برای دفن شهدای گمنام باید با لحاظ اقتضای شرایط و هدفمند باشد، افزود: بعضی از شهدای گمنام در مکان هایی دفن شده اند که به محل و پناهگاهی برای اقشار مختلف مردم تبدیل شده اند؛ از این رو باید توجه ویژه ای به محل یادمان شهدای گمنام داشته باشیم.

احمدی تأکید کرد: هیأت امنای شهدای گمنام قبل از دفن این شهدا باید تعیین شوند و در جلسه آتی، برنامه مدون یک ساله خود را ارائه نمایند.

وی افزود: با همکاری دستگاه های ذی ربط و نگاه فرهنگی  دقیق، در اسرع وقت عملیات طراحی و احداث یادمان در محل دفن شهدای گمنام آغاز گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاری شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱

بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی ویژه دانش آموزان در استان اصفهان در دبیرستان پسرانه محمد رسول ا… (ص) در ناحیه ۶ آموزش و پرورش اصفهان واقع در خیابان جی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری، فرماندار اصفهان و دستگاه های ذی ربط برگزار گردید و زنگ ایمنی استان در این دبیرستان به صدا درآمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از بسیجیان نخبه و خانواده های معظم شهدای امنیت تجلیل به عمل آمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ان شاء ا… در شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح می نماییم که برنامه ریزی لازم برای بازدید دانش آموزان در قالب اردوهای پیشرفت از مراکز دامپروری موفق در شهرستان صورت پذیرد.

۸ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :