فرماندار اصفهان تأکید کرد: تعیین محل دفن شهدای گمنام باید با لحاظ اقتضای شرایط و هدفمند باشد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: با همکاری دستگاه های ذی ربط و نگاه فرهنگی  دقیق، در اسرع وقت عملیات طراحی و احداث یادمان در محل دفن شهدای گمنام آغاز گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی پیرامون برنامه ریزی به منظور تدفین و ساماندهی یادمان های شهدای گمنام، با اشاره به اهمیت دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط کشور، خاطرنشان کرد: دفن شهدای گمنام در اقصی نقاط مختلف کشور باعث انسجام بین نیروهای متعهد و انقلابی و همچنین تبیین پیام جهاد، استقامت، شجاعت، ایثار، ترویج معنویت و بخشی از تاریخ پرافتخار کشورمان بوده است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه تعیین مکان هایی برای دفن شهدای گمنام باید با لحاظ اقتضای شرایط و هدفمند باشد، افزود: بعضی از شهدای گمنام در مکان هایی دفن شده اند که به محل و پناهگاهی برای اقشار مختلف مردم تبدیل شده اند؛ از این رو باید توجه ویژه ای به محل یادمان شهدای گمنام داشته باشیم.

احمدی تأکید کرد: هیأت امنای شهدای گمنام قبل از دفن این شهدا باید تعیین شوند و در جلسه آتی، برنامه مدون یک ساله خود را ارائه نمایند.

وی افزود: با همکاری دستگاه های ذی ربط و نگاه فرهنگی  دقیق، در اسرع وقت عملیات طراحی و احداث یادمان در محل دفن شهدای گمنام آغاز گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =