فرماندار اصفهان تأکید کرد: مدیران بایستی برای ایفای نقش انقلابی و هم افزایی با یکدیگر تلاش کنند

با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از بسیجیان نخبه و خانواده های معظم شهدای امنیت تجلیل به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان که در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (علیه السلام) برگزار شد، با اشاره به نقش برجسته بسیج در کنار نیروهای فراجا، تصریح کرد: در سال های گذشته، شجره طیبه بسیج مانع از رسیدن دشمنان به اهدافشان شده و توطئه های شوم آنان را برملا ساخته است.

فرماندار اصفهان بر لزوم تقدیر از بسیجیان، تأکید کرد و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی با مراجعه به یکی از پایگاه های مقاومت بسیج، نسبت به دیدار و تقدیر از زحمات بسیجیان مستقر در آن پایگاه که صادقانه حافظ امنیت جامعه هستند، اقدام نمایند.

احمدی عنوان کرد: جلسات اردوهای راهیان نور برگزار و نسبت به این موضوع اهتمام ویژه ای شود.

وی با اشاره به کاربردی بودن جلسات شورای اداری شهرستان، افزود: این جلسات هر پانزده روز یک بار در یک منطقه از شهرستان پس از ملاقات مردمی در آن منطقه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی تشکیل و مواردی در ارتباط با آن منطقه را مصوب می کنیم که لازم الاجرا هستند و انشاء ا… این روند همچنان ادامه یابد.

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تنها انتظاری که از کارگزاران و مدیران جمهوری اسلامی در بخش های مختلف می رود، این است که نسبت به موضوعات نگاه منفعلانه نداشته باشند و صرفا با نگاه انقلابی به موضوعات بنگرند.

احمدی تأکید کرد: مدیران بایستی برای ایفای نقش انقلابی و هم افزایی با یکدیگر تلاش کنند.

وی با اشاره به موضوع اعتبارات با نگاه هویتی به شهرستان، گفت: اعتبارات، نیرو و امکاناتی که در شهرستان اصفهان توزیع می شود به نسبت جمعیت و ساختار آن کمتر از دیگر شهرستان های استان است که بایستی اقدامات و پیگیری های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان با همکاری آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی نسبت به برگزاری و اجرای اردوهای پیشرفت در دستگاه های مربوطه اقدام نمایند تا دانش آموزان و نوجوانان با مسائل موجود و پیشرفت های انجام شده بیش از پیش آشنا شوند.

احمدی بر اهمیت اقامه نماز جماعت در ادارات تأکید و عنوان کرد: مدیران خود با حضور به موقع در نماز جماعت دستگاه مربوطه، تأثیر بسزایی در فرهنگ سازی پیرامون اقامه نماز جماعت در ادارات دارند.

وی پیرامون موضوع زکات نیز افزود: باتوجه به جمعیت و شرایط خشکسالی حاکم، شهرستان اصفهان رتبه اول در پرداخت زکات را کسب کرده است که این مهم بیانگر تدین روستاییان، کسبه و صنعتگران علیرغم فشارهای اقتصادی موجود است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه اگر ما به کار فرهنگی بپردازیم، برکات اقتصادی نیز بر ما نازل شده است، تصریح کرد: اگر در هریک از حوزه های اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی کار می کنیم نباید از کار فرهنگی بر روی خود و خانواده امام غافل شویم.

گفتنی است در پایان این جلسه، با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از بسیجیان نخبه و خانواده های معظم شهدای امنیت تجلیل به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 12 =