فرماندار اصفهان: مشاهده و تبیین حقایق و واقعیت های موجود باعث امیدواری و اجتناب از امیدآفرینی کاذب در جامعه می شود

فرماندار اصفهان تأکید کرد: پیام حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) در دوم آذر ماه سال ۶۷ که شالوده اصلی بسیج را طراحی کردند، بایستی در برنامه های حوزه ها و پایگاه های بسیج قرار گیرد و مکرر مرور گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با نخستین روز از گرامیداشت هفته بسیج، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در پایگاه بسیج شهید صدر مسجد ملک اصفهان، از بخش های مختلف این پایگاه بازدید و از نزدیک در جریان برنامه های این پایگاه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در جمع بسیجیان این پایگاه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جانباز شهید اصغر عبدالهی، با اشاره به تشکیل شجره طیبه بسیج در پنجم آذرماه سال ۵۸ به فرمان امام راحل (ره)، خاطرنشان کرد: شجره طیبه بسیج ۹ ماه قبل از آغاز جنگ تحمیلی به فرمان امام راحل (ره) تشکیل شد و تاکنون منشاء خیر و برکات بسیاری برای کشور در عرصه های مختلف بوده است.

احمدی تأکید کرد: پیام حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) در دوم آذر ماه سال ۶۷ که شالوده اصلی بسیج را طراحی کردند، بایستی در برنامه های حوزه ها و پایگاه های بسیج قرار گیرد و مکرر مرور گردد.

وی با اشاره به فرموده امام راحل (ره) مبنی بر اینکه «یکی از مهمترین تشکل ها، تشکل بسیج دانشجو و طلبه است» افزود: در سال ۶۷ امام راحل (ره) در خصوص قریب الوقوع بودن جنگ نرم دشمن هشدار دادند و بر ضرورت تشکیل بسیج دانشجو و طلبه برای ایستادگی در مقابل جنگ نرم تأکید کردند.

فرماندار اصفهان به فرموده امام راحل (ره) مبنی بر اینکه «من به بسیجی بودن خودم افتخار میکنم و از خدا می خواهم که در آخرت با بسیجیان محشور شوم» اشاره کرد و گفت: مرور تاریخ مفصل فعالیت ها و مأموریت های بسیج از ابتدا تاکنون اعم از کار برای رضای خدا، لحظه شناسی، شناخت دشمن و کوتاه نیامدن در مقابل آن، خدمت صادقانه به مردم و بیزاری از دشمنان، همواره سرلوحه کار بسیج بوده است و انشاء ا… این مسیر نورانی تداوم یابد.

احمدی با تأکید بر اهمیت نخبه شدن بسیجیان در عرصه های مختلف، تصریح کرد: مشاهده و تبیین حقایق و واقعیت های موجود باعث امیدواری و اجتناب از امیدآفرینی کاذب در جامعه می شود که باید بستر های لازم را در این خصوص فراهم سازیم.

گفتنی است، بسیجیان حاضر در این جلسه، به بیان دغدغه ها و مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاری شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱

بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی ویژه دانش آموزان در استان اصفهان در دبیرستان پسرانه محمد رسول ا… (ص) در ناحیه ۶ آموزش و پرورش اصفهان واقع در خیابان جی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری، فرماندار اصفهان و دستگاه های ذی ربط برگزار گردید و زنگ ایمنی استان در این دبیرستان به صدا درآمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از بسیجیان نخبه و خانواده های معظم شهدای امنیت تجلیل به عمل آمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ان شاء ا… در شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح می نماییم که برنامه ریزی لازم برای بازدید دانش آموزان در قالب اردوهای پیشرفت از مراکز دامپروری موفق در شهرستان صورت پذیرد.

۸ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :