فرماندار اصفهان: کمبودها باید رفع شوند و با محدودیت منابع باید اولویت بندی و افزایش بهره وری داشته باشیم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: هدف از برگزاری این نشست ها، ارتباط بیشتر با نخبگان و منتخبین مناطق مختلف شهر اصفهان و بهره گیری از دیدگاه ها و نظرات آنان برای پیشبرد امور و رفع مسائل و مشکلات موجود است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با منتخبین منطقه ۷ اصفهان، با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی دولت سیزدهم، ارتباط قوی تر دولت با مردم است، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این نشست ها، ارتباط بیشتر با نخبگان و منتخبین مناطق مختلف شهر اصفهان و بهره گیری از دیدگاه ها و نظرات آنان برای پیشبرد امور و رفع مسائل و مشکلات موجود است.

فرماندار اصفهان افزود: جلسات و کارگروه های متعددی تشکیل ، مسائل و مشکلات احصاء و برای رفع آنها هماهنگی های لازم با مدیران مربوطه انجام می گردد.

احمدی عنوان کرد: آلودگی هوا و مسئله آب زاینده رود، ازجمله مسائل مشترکی است که نه تنها کلانشهر اصفهان بلکه نقاط دیگر شهرستان و استان را نیز تحت تأثیر قرار داده است و پیرامون آنها هماهنگی ها و پیگیری های شهرستانی و استانی در حال انجام است.

وی افزود: بحمد ا… همدلی و اراده خوبی بین مدیران استان و شهرستان برای رفع مسائل و مشکلات موجود وجود دارد که انشاء ا… شاهد پیشرفت در بخش های مختلف و رفع این مشکلات باشیم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: نگاه به گذشته و مقایسه پیشرفت های کشور با دوران قبل از انقلاب، می تواند امیدآفرین باشد و امیدآفرینی مستلزم توجه به ظرفیت های موجود در همه عرصه هاست.

احمدی با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم به موضوع اشتغال بالاخص اشتغال خانگی، اظهار داشت: دولت برای اشتغال خانگی اعتبارات و راهکارهایی را پیش بینی کرده که منجر به عرضه زنجیره تولیدات خانگی شود.

وی پیرامون موضوع حمل و نقل عمومی و توجه به زیرساخت ها نیز گفت: دولت سیزدهم به موضوع حمل و نقل عمومی توجه ویژه ای داشته است و با تدابیر دولت، ۷۵ درصد از مبلغ خرید اتوبوس واحد از محل بودجه دولت و ۲۵ درصد نیز توسط شهرداری ها پرداخت می گردد.

فرماندار اصفهان در ادامه افزود: پیرامون موضوع معتادان متجاهر، متکدیان و کودکان کار، اقدامات خوبی انجام شده که این روند با جدیت ادامه خواهد یافت.

احمدی تأکید کرد: بافت های فرسوده در کلانشهر اصفهان معضلی است که بایستی در راستای رفع آن بکوشیم و در این خصوص، پیگیری هایی انجام شده که انشاء ا… شاهد تحولاتی در این زمینه باشیم.

وی افزود: کمبودها باید رفع شوند و با محدودیت منابع باید اولویت بندی و افزایش بهره وری داشته باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =