همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج، فرماندار اصفهان با جمعی از فرماندهان پایگاه های ناحیه بسیج امام رضا علیه السلام دیدار کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دولت سیزدهم برای رفع مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف برنامه ریزی کرده که  ان شاء ا… با همکاری بین بخشی شاهد گشایش در عرصه های مختلف باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در ناحیه بسیج امام رضا (علیه السلام)، با فرماندهان پایگاه های این ناحیه دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در جمع فرماندهان پایگاه های این ناحیه، به برخی مسائل و مشکلات موجود در جامعه اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم برای رفع مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف برنامه ریزی کرده که  ان شاء ا… با همکاری بین بخشی شاهد گشایش در عرصه های مختلف باشیم.

احمدی افزود: دشمنان کشور درصدد بر هم زدن نظم و آرامش جامعه هستند که با هوشیاری به موضع جوانان و نوجوانان همچون گذشته توطئه های شوم آنها را خنثی خواهیم کرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرستاری شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۸ آذر ۱۴۰۱

بیست و چهارمین مانور سراسری زلزله و ایمنی ویژه دانش آموزان در استان اصفهان در دبیرستان پسرانه محمد رسول ا… (ص) در ناحیه ۶ آموزش و پرورش اصفهان واقع در خیابان جی با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری، فرماندار اصفهان و دستگاه های ذی ربط برگزار گردید و زنگ ایمنی استان در این دبیرستان به صدا درآمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

با حضور فرماندار اصفهان، از تعدادی از بسیجیان نخبه و خانواده های معظم شهدای امنیت تجلیل به عمل آمد.

۸ آذر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ان شاء ا… در شورای آموزش و پرورش شهرستان مطرح می نماییم که برنامه ریزی لازم برای بازدید دانش آموزان در قالب اردوهای پیشرفت از مراکز دامپروری موفق در شهرستان صورت پذیرد.

۸ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :