همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج، فرماندار اصفهان با جمعی از فرماندهان پایگاه های ناحیه بسیج امام رضا علیه السلام دیدار کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دولت سیزدهم برای رفع مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف برنامه ریزی کرده که  ان شاء ا… با همکاری بین بخشی شاهد گشایش در عرصه های مختلف باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در ناحیه بسیج امام رضا (علیه السلام)، با فرماندهان پایگاه های این ناحیه دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در جمع فرماندهان پایگاه های این ناحیه، به برخی مسائل و مشکلات موجود در جامعه اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم برای رفع مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف برنامه ریزی کرده که  ان شاء ا… با همکاری بین بخشی شاهد گشایش در عرصه های مختلف باشیم.

احمدی افزود: دشمنان کشور درصدد بر هم زدن نظم و آرامش جامعه هستند که با هوشیاری به موضع جوانان و نوجوانان همچون گذشته توطئه های شوم آنها را خنثی خواهیم کرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =