همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج، فرماندار اصفهان با جمعی از فرماندهان پایگاه های ناحیه بسیج امام رضا علیه السلام دیدار کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دولت سیزدهم برای رفع مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف برنامه ریزی کرده که  ان شاء ا… با همکاری بین بخشی شاهد گشایش در عرصه های مختلف باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته بسیج، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در ناحیه بسیج امام رضا (علیه السلام)، با فرماندهان پایگاه های این ناحیه دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در جمع فرماندهان پایگاه های این ناحیه، به برخی مسائل و مشکلات موجود در جامعه اشاره کرد و گفت: دولت سیزدهم برای رفع مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف برنامه ریزی کرده که  ان شاء ا… با همکاری بین بخشی شاهد گشایش در عرصه های مختلف باشیم.

احمدی افزود: دشمنان کشور درصدد بر هم زدن نظم و آرامش جامعه هستند که با هوشیاری به موضع جوانان و نوجوانان همچون گذشته توطئه های شوم آنها را خنثی خواهیم کرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =