بازدید فرماندار اصفهان از نمایشگاه عفاف و حجاب

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) از نمایشگاه عفاف و حجاب واقع در دبیرستان پسرانه ادب بازدید و از نزدیک در جریان برپایی این نمایشگاه قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) از نمایشگاه عفاف و حجاب واقع در دبیرستان پسرانه ادب بازدید و از نزدیک در جریان برپایی این نمایشگاه قرار گرفت.

گفتنی است، نمایشگاه عفاف و حجاب روز های پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ دی ماه به مدت ۲ روز، در ۳۳ غرفه شامل پوشاک اسلامی بانوان در دبیرستان پسرانه ادب واقع در بلوار هشت بهشت پذیرای بازدیدکنندگان بود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =