فرماندار اصفهان بر لزوم ترویج فرهنگ نماز در فضای مجازی تأکید کرد

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ستاد اقامه نماز شهرستان با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد با بهره گیری از ظرفیت های خوب مردمی نسبت به تعیین رابطین نماز در مناطق مختلف برای ترویج اقامه نماز در ادارات، مساجد و هم افزایی بین مساجد و مدارس مناطق، اقدام نماید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان، بر اهمیت و ارزش والای نماز، تأکید کرد و گفت: هرچه در خصوص نماز کار کنیم، همچنان مجال برای کار در این خصوص وجود دارد.

فرماندار اصفهان افزود: پیگیری ها به گونه ای انجام شود که از موقعیت های مناسب موجود به بهترین نحو بهره برداری شود و برای نماز و نمازگزار نیز ظرفیت سازی کنیم.

احمدی با تأکید بر اینکه بایستی فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) را در ۱۹ اجلاسیه نماز سرلوحه کار خود در جلسات قرار دهیم و متناسب با شرایط پیرامون آنها برنامه ریزی کنیم، اظهار داشت: پیشنهاد برگزاری اجلاسیه های موضوعی پیرامون نماز ارائه شده که ستاد اقامه نماز شهرستان در این خصوص برنامه ریزی و اقدام نماید.

وی افزود: ستاد اقامه نماز شهرستان با همکاری مرکز رسیدگی به امور مساجد با بهره گیری از ظرفیت های خوب مردمی نسبت به تعیین رابطین نماز در مناطق مختلف برای ترویج اقامه نماز در ادارات، مساجد و هم افزایی بین مساجد و مدارس مناطق، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ترویج نماز در فضای مجازی بایستی در دستورکار جلسات آتی ستاد اقامه نماز شهرستان قرار گیرد و پیرامون آن برنامه ریزی شود.

در پایان، با اهدای لوح سپاس، از زحمات حجت الاسلام سید مهدی لقمانی تقدیر و حجت الاسلام بهرام مؤذن کوهانستانی به عنوان دبیر جدید ستاد اقامه نماز شهرستان معرفی شد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =