فرماندار اصفهان: تعالی جامعه مستلزم تعالی دانش است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تأمین نیازهای آموزش و پرورش شهرستان، ازجمله دغدغه های مسئولین ارشد شهرستان است که علیرغم تخصیص اعتبارات خوبی در این خصوص، نیازمند مشارکت مردم بالاخص خیرین نیک اندیش هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، دبستان دخترانه خیرساز حاج رضا منزوی زاده در ۹ کلاس در منطقه ۳ اصفهان، افتتاح و به بهره برداری رسید.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، اظهار داشت: تعالی جامعه مستلزم تعالی دانش بوده و مدرسه زمینه ساز تعالی دانش است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه دولت سیزدهم اراده جدی برای تأمین نیازهای آموزش و پرورش و معلمین داشته است، افزود: تأمین نیازهای آموزش و پرورش شهرستان، ازجمله دغدغه های مسئولین ارشد شهرستان است که علیرغم تخصیص اعتبارات خوبی در این خصوص، نیازمند مشارکت مردم بالاخص خیرین نیک اندیش هستیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + شش =