فرماندار اصفهان: تعالی جامعه مستلزم تعالی دانش است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تأمین نیازهای آموزش و پرورش شهرستان، ازجمله دغدغه های مسئولین ارشد شهرستان است که علیرغم تخصیص اعتبارات خوبی در این خصوص، نیازمند مشارکت مردم بالاخص خیرین نیک اندیش هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، دبستان دخترانه خیرساز حاج رضا منزوی زاده در ۹ کلاس در منطقه ۳ اصفهان، افتتاح و به بهره برداری رسید.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، اظهار داشت: تعالی جامعه مستلزم تعالی دانش بوده و مدرسه زمینه ساز تعالی دانش است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه دولت سیزدهم اراده جدی برای تأمین نیازهای آموزش و پرورش و معلمین داشته است، افزود: تأمین نیازهای آموزش و پرورش شهرستان، ازجمله دغدغه های مسئولین ارشد شهرستان است که علیرغم تخصیص اعتبارات خوبی در این خصوص، نیازمند مشارکت مردم بالاخص خیرین نیک اندیش هستیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهارده =