فرماندار اصفهان: تعالی جامعه مستلزم تعالی دانش است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تأمین نیازهای آموزش و پرورش شهرستان، ازجمله دغدغه های مسئولین ارشد شهرستان است که علیرغم تخصیص اعتبارات خوبی در این خصوص، نیازمند مشارکت مردم بالاخص خیرین نیک اندیش هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، دبستان دخترانه خیرساز حاج رضا منزوی زاده در ۹ کلاس در منطقه ۳ اصفهان، افتتاح و به بهره برداری رسید.

 محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، اظهار داشت: تعالی جامعه مستلزم تعالی دانش بوده و مدرسه زمینه ساز تعالی دانش است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه دولت سیزدهم اراده جدی برای تأمین نیازهای آموزش و پرورش و معلمین داشته است، افزود: تأمین نیازهای آموزش و پرورش شهرستان، ازجمله دغدغه های مسئولین ارشد شهرستان است که علیرغم تخصیص اعتبارات خوبی در این خصوص، نیازمند مشارکت مردم بالاخص خیرین نیک اندیش هستیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =