بازدید فرماندار اصفهان از نمایشگاه نیروی هوایی اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد:  معرفی و نمایش اقتدار و توانمندی های نیروی هوایی به مردم بالاخص جوانان کشور در ارتقای خودباوری و عزت ملی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با هفتمین روز از ایام ا… دهه مبارک فجر و به مناسبت نوزدهم بهمن ماه روز نیروی هوایی، فرماندار اصفهان به اتفاق معاونین خود، از نمایشگاه تجهیزات و دستاوردهای نیروی هوایی بازدید و از مهندسین و دست اندرکاران صنعت هوا و فضای اصفهان تقدیر کرد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، عنوان کرد:  معرفی و نمایش اقتدار و توانمندی های نیروی هوایی به مردم بالاخص جوانان کشور در ارتقای خودباوری و عزت ملی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

احمدی افزود: ما باید با پیشرفت های روز دنیا همگام باشیم که بحمد ا… تاکنون همینطور بوده است.

وی تصریح کرد:  با تاکید بر توان داخلی و اطاعت از فرمانده معظم کل قوا در بُعد دفاعی قوی‌تر و پیشرفته‌تر از هر زمان هستیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =