جلسه هماهنگی و برنامه ریزی تشییع و تدفین شهید گمنام با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در مجموعه اداری امیر کبیر بایستی با عزت و شکوه بسیار برگزار گردد و کارکنان دستگاه های اجرایی مستقر در این مجموعه اداری نیز به نحوی در برگزاری این  مراسم دخیل باشند و نقش آفرینی کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی تدفین و تشییع شهید گمنام، با تأکید بر اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، عنوان کرد: امروزه یکی از اولویت های جامعه، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عالیقدر است چون آنچه که در مقاطع مختلف به پیشرفت انقلاب و مردم کمک کرده است، یادمان شهدا بوده است.

فرماندار اصفهان افزود: ما نیاز داریم که از وجود شهدای والامقام بهره بگیریم و با کسانی که از هستی خود برای این کشور، انقلاب و دین گذشتند بیش از پیش مأنوس شویم.

احمدی زمان و چگونگی برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام را حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام در مجموعه اداری امیر کبیر بایستی با عزت و شکوه بسیار برگزار گردد و کارکنان دستگاه های اجرایی مستقر در این مجموعه اداری نیز به نحوی در برگزاری این  مراسم دخیل باشند و نقش آفرینی کنند.

وی افزود: مراسم تشییع و تدفین شهید گمنام باید به طور دقیق در دستگاه های اجرایی مستقر در مجموعه اداری امیر کبیر اطلاع رسانی شود تا با هیچگونه نارضایتی مواجه نشویم.

فرماندار اصفهان بر لزوم تشکیل کمیته های مربوطه برای برنامه ریزی و فضاسازی مجموعه اداری امیر کبیر در روز تشییع و تدفین شهید گمنام تأکید و تصریح کرد: استفاده از بهترین فضای رسانه ای در این روز و همچنین فضاسازی مجموعه اداری با نصب بنرهایی حاوی تصاویر و یاد و نام شهدای ادارات مستقر در این مجموعه صورت پذیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 18 =