در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، کلنگ احداث دبستان زنده یاد کامران و افتتاح پایگاه اورژانس در روستای باچه انجام شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، پایگاه امداد رسانی اورژانس ۱۱۵ روستای باچه افتتاح و همچنین کلنگ احداث دبستان زنده یاد کامران به زمین زده شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و اورژانس استان، پایگاه امداد رسانی اورژانس ۱۱۵ روستای باچه افتتاح و همچنین کلنگ احداث دبستان زنده یاد کامران به زمین زده شد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم، فرماندار اصفهان از گروه های سرود منطقه و عوامل خدوم اورژانس و خیرین احداث مرکز اورژانس ۱۱۵باچه تقدیر و تشکر نمود .

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =