در آیینی با حضور معاون سیاسی فرماندار و بخشدار مرکزی اصفهان، خانه بهداشت روستای روران افتتاح شد

در آیینی با حضور قاسمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان، بخشدار مرکزی اصفهان و جمعی از مدیران مراکز بهداشت و خیرین، خانه بهداشت روران منطقه براآن جنوبی اصفهان افتتاح و راه اندازی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در آیینی با حضور قاسمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان، بخشدار مرکزی اصفهان و جمعی از مدیران مراکز بهداشت و خیرین، خانه بهداشت روران منطقه براآن جنوبی اصفهان افتتاح و راه اندازی شد.

قاسمی در حاشیه این آیین، عنوان کرد: توفیق خدمت به مردم در مناطق محروم و کمتر برخوردار موهبتی الهی برای کارگزاران و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دستگاه های اجرایی بایستی نسبت به بهره مندی هرچه بیشتر ساکنین این منطقه از امکانات و ظرفیت های موجود بکوشند.

 

گفتنی است، این مرکز در زمینی به مساحت حدود ۱۳۰۰متر مربع به همت خیر حاج عباس اشرفی در روران از منطقه براآن جنوبی راه اندازی شد

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان پیرامون آب گرفتگی های بارش های اخیر و ارائه راهکاریی در این خصوص برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱

جلسه قرارگاه ارتقاء سلامت و امنیت اجتماعی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 3 =