دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با فرماندار اصفهان

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در راستای فرآیند استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی و توسعه سرانه ورزشی، به مناطق کم برخوردار توجه ویژه ای معطوف گردد؛ چرا که استعدادهای بسیاری در همین مناطق وجود دارد که می‌توانند آینده ورزش کشور و استان باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در فرمانداری اصفهان با احمدی فرماندار اصفهان دیدار کرد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با بیان اینکه تحول و پیگیری در مجموعه اداره ورزش و جوانان ملموس است اظهار داشت:ستاد ساماندهی امور جوانان و مسائل مربوط به امور ورزش نیازمند همت قوی است و این امر محقق نمی شود مگر اینکه مدیران قوی در سطح شهرستان منصوب شوند و عقب ماندگی های که در یکسال اخیر به دلیل جابجایی های مکرر بوده باید با انتصاب مدیر قوی جبران شود.

فرماندار اصفهان افزود: علیرغم اقدامات مؤثر و پیگیری های صورت گرفته اداره کل ورزش و جوانان استان، متأسفانه در ماه های اخیر به مقوله ورزش و جوانان شهرستان اصفهان توجه لازم نشده است.

احمدی با تأکید بر اهمیت و ضرورت توجه ویژه به مقوله ورزش و جوانان، عنوان کرد: باتوجه به نیازها و ظرفیت های خوب موجود، تدابیر لازم باید به گونه ای اتخاذ گردد که مشکلات و عقب ماندگی های موجود مرتفع شود.

وی تصریح کرد: با پیگیری مجدانه و برنامه ریزی دقیق می توانیم بسیاری از کاستی ها و مشکلات را برطرف سازیم.

فرماندار اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم برخوردار خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در راستای فرآیند استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی و توسعه سرانه ورزشی، به مناطق کم برخوردار توجه ویژه ای معطوف گردد؛ چرا که استعدادهای بسیاری در همین مناطق وجود دارد که می‌توانند آینده ورزش کشور و استان باشند.

گفتنی است، در این دیدار محمدی با ارائه گزارشی از فعالیت های آن اداره کل، از توجه ویژه و حمایت های فرماندار اصفهان قدردانی کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =