دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با فرماندار اصفهان

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در راستای فرآیند استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی و توسعه سرانه ورزشی، به مناطق کم برخوردار توجه ویژه ای معطوف گردد؛ چرا که استعدادهای بسیاری در همین مناطق وجود دارد که می‌توانند آینده ورزش کشور و استان باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در فرمانداری اصفهان با احمدی فرماندار اصفهان دیدار کرد.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با بیان اینکه تحول و پیگیری در مجموعه اداره ورزش و جوانان ملموس است اظهار داشت:ستاد ساماندهی امور جوانان و مسائل مربوط به امور ورزش نیازمند همت قوی است و این امر محقق نمی شود مگر اینکه مدیران قوی در سطح شهرستان منصوب شوند و عقب ماندگی های که در یکسال اخیر به دلیل جابجایی های مکرر بوده باید با انتصاب مدیر قوی جبران شود.

فرماندار اصفهان افزود: علیرغم اقدامات مؤثر و پیگیری های صورت گرفته اداره کل ورزش و جوانان استان، متأسفانه در ماه های اخیر به مقوله ورزش و جوانان شهرستان اصفهان توجه لازم نشده است.

احمدی با تأکید بر اهمیت و ضرورت توجه ویژه به مقوله ورزش و جوانان، عنوان کرد: باتوجه به نیازها و ظرفیت های خوب موجود، تدابیر لازم باید به گونه ای اتخاذ گردد که مشکلات و عقب ماندگی های موجود مرتفع شود.

وی تصریح کرد: با پیگیری مجدانه و برنامه ریزی دقیق می توانیم بسیاری از کاستی ها و مشکلات را برطرف سازیم.

فرماندار اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به مناطق کم برخوردار خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود در راستای فرآیند استعدادیابی در رشته های مختلف ورزشی و توسعه سرانه ورزشی، به مناطق کم برخوردار توجه ویژه ای معطوف گردد؛ چرا که استعدادهای بسیاری در همین مناطق وجود دارد که می‌توانند آینده ورزش کشور و استان باشند.

گفتنی است، در این دیدار محمدی با ارائه گزارشی از فعالیت های آن اداره کل، از توجه ویژه و حمایت های فرماندار اصفهان قدردانی کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =