فرماندار اصفهان: اگر بخواهیم اقدامات ما مؤثر باشد، باید قبل از هر اقدامی، اطلاع رسانی دقیقی داشته باشیم و در عین حال از ظرفیت خوب مردمی نیز استفاده کنیم.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با استفاده از تجربیات گذشته می توانیم اقدامات قابل پیش بینی و در برخی موارد قابل پیشگیری داشته باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان، با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در همه صحنه های حمایت از نظام و انقلاب، خاطرنشان کرد: مردم ما شایسته و لایق بهترین خدمات هستند.

احمدی  با تأکید بر اینکه با استفاده از تجربیات گذشته، باید اقدامات قابل پیش بینی و در مواردی قابل پیشگیری داشته باشیم، افزود: اگر بخواهیم اقدامات ما مؤثر باشد، باید قبل از هر اقدامی، اطلاع رسانی دقیقی داشته باشیم و در عین حال از ظرفیت خوب مردمی نیز استفاده کنیم.

احمدی تأکید کرد:  شهرداری و میراث فرهنگی بایستی در صورت برپایی نمایشگاه های عرضه مواد غذایی محلی و خانگی در ایام نوروز، هماهنگی های لازم را از لحاظ مکان و محتوای نمایشگاه با مراکز بهداشت داشته باشند.

وی افزود: بازرسی، نظارت، پیشگیری و پیش بینی ها در روزهای پایانی سال و ایام نوروز باید در حوزه قیمت، کیفیت و ارائه خدمات مناسب به مردم باشد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: تأثیر اقدامات مشترک و تدابیر اتخاذ شده و اطلاع رسانی توسط صدا و سیمای مرکز اصفهان در دیگر شهرستان ها نیز مشهود خواهد بود و در مواردی، برخی از تدابیر اتخاذ شده می تواند الگویی برای دیگر شهرستان ها باشد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =