فرماندار اصفهان: اگر بخواهیم اقدامات ما مؤثر باشد، باید قبل از هر اقدامی، اطلاع رسانی دقیقی داشته باشیم و در عین حال از ظرفیت خوب مردمی نیز استفاده کنیم.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: با استفاده از تجربیات گذشته می توانیم اقدامات قابل پیش بینی و در برخی موارد قابل پیشگیری داشته باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان، با اشاره به حضور گسترده و پرشور مردم در همه صحنه های حمایت از نظام و انقلاب، خاطرنشان کرد: مردم ما شایسته و لایق بهترین خدمات هستند.

احمدی  با تأکید بر اینکه با استفاده از تجربیات گذشته، باید اقدامات قابل پیش بینی و در مواردی قابل پیشگیری داشته باشیم، افزود: اگر بخواهیم اقدامات ما مؤثر باشد، باید قبل از هر اقدامی، اطلاع رسانی دقیقی داشته باشیم و در عین حال از ظرفیت خوب مردمی نیز استفاده کنیم.

احمدی تأکید کرد:  شهرداری و میراث فرهنگی بایستی در صورت برپایی نمایشگاه های عرضه مواد غذایی محلی و خانگی در ایام نوروز، هماهنگی های لازم را از لحاظ مکان و محتوای نمایشگاه با مراکز بهداشت داشته باشند.

وی افزود: بازرسی، نظارت، پیشگیری و پیش بینی ها در روزهای پایانی سال و ایام نوروز باید در حوزه قیمت، کیفیت و ارائه خدمات مناسب به مردم باشد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: تأثیر اقدامات مشترک و تدابیر اتخاذ شده و اطلاع رسانی توسط صدا و سیمای مرکز اصفهان در دیگر شهرستان ها نیز مشهود خواهد بود و در مواردی، برخی از تدابیر اتخاذ شده می تواند الگویی برای دیگر شهرستان ها باشد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =