فرماندار اصفهان: توطئه های دشمنان علیه کشور ما فرصت هایی را به وجود آورده که از این فرصت ها باید برای بزرگداشت یوم ا… ۲۲ بهمن استفاده کنیم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دستگاه های اجرایی بایستی خدمات و برنامه هایی را که به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن ارائه می نمایند را به طرق مختلف من جمله از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی بزرگداشت یوم ا… ۲۲ بهمن، با اشاره به پیام حضرت امام خمینی به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن مبنی بر اینکه «۲۲بهمن سرآغاز حکومت الله بر جهان است»، خاطرنشان کرد: آرمان های انقلاب اسلامی در این پیام حضرت امام (ره) مشخص است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امروز همه دشمنان با توطئه های مختلف به میدان آمده اند تا مردم را از صف انقلاب و نظام جدا کنند، افزود: توطئه های دشمنان علیه مردم کشور ما فرصت هایی را به وجود آورده است که ما باید از این فرصت ها به بهترین نحو برای بزرگداشت یوم ا… ۲۲ بهمن استفاده کنیم.

احمدی تأکید کرد: گروه های مختلف مردمی را برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن ۲۲ بهمن فعال کنیم و بهترین خدمات را در زمینه های مختلف بالاخص حمل و نقل عمومی در این روز بزرگ به مردم ارائه نماییم.

وی افزود: دستگاه های اجرایی بایستی خدمات و برنامه هایی را که به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن ارائه می نمایند را به طرق مختلف من جمله از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =