فرماندار اصفهان: توطئه های دشمنان علیه کشور ما فرصت هایی را به وجود آورده که از این فرصت ها باید برای بزرگداشت یوم ا… ۲۲ بهمن استفاده کنیم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دستگاه های اجرایی بایستی خدمات و برنامه هایی را که به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن ارائه می نمایند را به طرق مختلف من جمله از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی بزرگداشت یوم ا… ۲۲ بهمن، با اشاره به پیام حضرت امام خمینی به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن مبنی بر اینکه «۲۲بهمن سرآغاز حکومت الله بر جهان است»، خاطرنشان کرد: آرمان های انقلاب اسلامی در این پیام حضرت امام (ره) مشخص است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه امروز همه دشمنان با توطئه های مختلف به میدان آمده اند تا مردم را از صف انقلاب و نظام جدا کنند، افزود: توطئه های دشمنان علیه مردم کشور ما فرصت هایی را به وجود آورده است که ما باید از این فرصت ها به بهترین نحو برای بزرگداشت یوم ا… ۲۲ بهمن استفاده کنیم.

احمدی تأکید کرد: گروه های مختلف مردمی را برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن ۲۲ بهمن فعال کنیم و بهترین خدمات را در زمینه های مختلف بالاخص حمل و نقل عمومی در این روز بزرگ به مردم ارائه نماییم.

وی افزود: دستگاه های اجرایی بایستی خدمات و برنامه هایی را که به مناسبت یوم ا… ۲۲ بهمن ارائه می نمایند را به طرق مختلف من جمله از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 6 =