فرماندار اصفهان: هر گره ای را می توانیم به دست مردم و با مشارکت آنان باز کرده و از سختی ها گذر کنیم

فرماندار اصفهان صبح امروز (سه شنبه) از محل احداث بیمارستان فوق تخصصی خیریه پیوند کوثر سپاهان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (سه شنبه) از محل احداث بیمارستان فوق تخصصی خیریه پیوند کوثر سپاهان بازدید و از نزدیک در جریان روند احداث این بیمارستان قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، عنوان کرد: هر گره ای را می توانیم به دست مردم و مشارکت و همکاری آنان باز کرده و از سختی ها گذر کنیم.

احمدی افزود: فرمانداری آماده هرگونه همکاری و پیگیری برای تسریع در احداث و راه اندازی این بیمارستان است.

گفتنی است، بیمارستان فوق تخصصی و پژوهشکده پیوند اعضای کوثر در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع و زیر بنای ۶۰ هزار متر مربع در دو بخش بیمارستان و پژوهشکده در منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان احداث شده است.

لازم به ذکر است، کلنگ احداث این بیمارستان به همت جمعی از خیرین و پزشکان متخصص و متعهد اصفهان در سال ۱۳۹۷ همزمان با میلاد باسعادت امام رضا (ع) به دست پرخیر و برکت حضرت آیت ا… العظمی ناصری به زمین زده شد و بلافاصله در جریان اجرا قرار گرفت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =