فرماندار اصفهان پیگیری و رفع مسائل مربوط به راه های شهرستان بالاخص راه های روستایی را ازجمله اولویت ها دانست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه پیگیری مسائل مربوط به راه های شهرستان، یکی از مسائل نقاط مختلف بالاخص نقاط روستایی شهرستان را مربوط به را ها دانست و عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه عمده اعتبارات امسال را به کشاورزی، راه ها و نوسازی مدارس تخصیص دادیم، افزود: اعتبارات تخصیص داده شده به تنهایی برای رفع مسائل و مشکلات موجود کافی نیست و بایستی با هم افزایی و مشارکت بین دستگاهی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود اقدام کنیم.

احمدی با اشاره به پروژه کوی راه حق، تصریح کرد: ان شاء ا… با تلاش و پیگیری مجدانه دستگاه های ذی ربط در آینده نزدیک شاهد رفع موانع و مشکلات مربوط به راه های روستای کوه راه حق باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =