فرماندار اصفهان پیگیری و رفع مسائل مربوط به راه های شهرستان بالاخص راه های روستایی را ازجمله اولویت ها دانست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه پیگیری مسائل مربوط به راه های شهرستان، یکی از مسائل نقاط مختلف بالاخص نقاط روستایی شهرستان را مربوط به را ها دانست و عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه عمده اعتبارات امسال را به کشاورزی، راه ها و نوسازی مدارس تخصیص دادیم، افزود: اعتبارات تخصیص داده شده به تنهایی برای رفع مسائل و مشکلات موجود کافی نیست و بایستی با هم افزایی و مشارکت بین دستگاهی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود اقدام کنیم.

احمدی با اشاره به پروژه کوی راه حق، تصریح کرد: ان شاء ا… با تلاش و پیگیری مجدانه دستگاه های ذی ربط در آینده نزدیک شاهد رفع موانع و مشکلات مربوط به راه های روستای کوه راه حق باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =