فرماندار اصفهان پیگیری و رفع مسائل مربوط به راه های شهرستان بالاخص راه های روستایی را ازجمله اولویت ها دانست

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه پیگیری مسائل مربوط به راه های شهرستان، یکی از مسائل نقاط مختلف بالاخص نقاط روستایی شهرستان را مربوط به را ها دانست و عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه عمده اعتبارات امسال را به کشاورزی، راه ها و نوسازی مدارس تخصیص دادیم، افزود: اعتبارات تخصیص داده شده به تنهایی برای رفع مسائل و مشکلات موجود کافی نیست و بایستی با هم افزایی و مشارکت بین دستگاهی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود اقدام کنیم.

احمدی با اشاره به پروژه کوی راه حق، تصریح کرد: ان شاء ا… با تلاش و پیگیری مجدانه دستگاه های ذی ربط در آینده نزدیک شاهد رفع موانع و مشکلات مربوط به راه های روستای کوه راه حق باشیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =