مشاور فرماندار اصفهان در امور بانوان و خانواده : حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی کامل برای دستیابی بانوان به سعادت واقعی است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده عنوان کرد: ان شاء ا… بانوان ما با الگو برداری درست از حضرت فاطمه زهرا (س) بتوانند نقشی موثرتر و کارآمدتر در خانواده و جامعه ایفا نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر، حضرت زهرای مرضیه(س)را الگویی کامل برای دستیابی بانوان به سعادت واقعی دانست و ابراز امیدواری کرد بانوان ما با الگو برداری درست از این بانوی بزرگوار بتوانند نقشی موثرتر و کارآمدتر در خانواده و جامعه ایفا نمایند.

خانم صمدی با اشاره به برگزاری کنگره شهدا در سال ۱۴۰۲ و تشکیل کمیته بانوان و خانواده کنگره مذکور در شهرستان اصفهان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اهمیت برگزاری کنگره شهدا افزود: از اهداف بزرگ برگزاری این کنگره انتقال ارزش های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال دلاوری ها و مجاهدت ها به نسل حاضر و نسل های آینده است.

وی با اشاره به اهمیت بسترسازی برای نقش آفرینی و مشارکت عموم جامعه و سازمان ها در بزرگداشت شهدا و آشنایی با سبک زندگی آنان، خواهان همکاری و همراهی مشاوران امور بانوان ادارات در برگزاری این کنگره شد.

لازم به ذکر است با عنایت به برگزاری جلسه در هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر با اهدای لوح تقدیر از زحمات اعضای فعال کارگروه بانوان و خانواده شهرستان تشکر و قدردانی به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =