مشاور فرماندار اصفهان در امور بانوان و خانواده : حضرت فاطمه زهرا(س) الگویی کامل برای دستیابی بانوان به سعادت واقعی است

مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده عنوان کرد: ان شاء ا… بانوان ما با الگو برداری درست از حضرت فاطمه زهرا (س) بتوانند نقشی موثرتر و کارآمدتر در خانواده و جامعه ایفا نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر، حضرت زهرای مرضیه(س)را الگویی کامل برای دستیابی بانوان به سعادت واقعی دانست و ابراز امیدواری کرد بانوان ما با الگو برداری درست از این بانوی بزرگوار بتوانند نقشی موثرتر و کارآمدتر در خانواده و جامعه ایفا نمایند.

خانم صمدی با اشاره به برگزاری کنگره شهدا در سال ۱۴۰۲ و تشکیل کمیته بانوان و خانواده کنگره مذکور در شهرستان اصفهان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص اهمیت برگزاری کنگره شهدا افزود: از اهداف بزرگ برگزاری این کنگره انتقال ارزش های دفاع مقدس، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال دلاوری ها و مجاهدت ها به نسل حاضر و نسل های آینده است.

وی با اشاره به اهمیت بسترسازی برای نقش آفرینی و مشارکت عموم جامعه و سازمان ها در بزرگداشت شهدا و آشنایی با سبک زندگی آنان، خواهان همکاری و همراهی مشاوران امور بانوان ادارات در برگزاری این کنگره شد.

لازم به ذکر است با عنایت به برگزاری جلسه در هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر با اهدای لوح تقدیر از زحمات اعضای فعال کارگروه بانوان و خانواده شهرستان تشکر و قدردانی به عمل آمد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دو =