معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اصفهان بهره گیری از ظرفیت های خوب مردمی و گروه های جهادی در کمپ های ترک اعتیاد را بسیار حائز اهمیت دانست

قاسمی تأکید کرد: نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد باید بیشتر باشد و کمپ های موفق تشویق و به مردم معرفی شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اصفهان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، خاطرنشان کرد: جلسات این شورا بایستی به صورت فصلی برگزار گردد تا بیشتر بتوانیم در جریان نقطه نظرات قرار بگیریم.

معاون سیاسی فرماندار اصفهان با بیان اینکه مقوله اشتغال بهبودیافتگان، ازجمله حلقه های مفقوده است، عنوان کرد: موضوع اشتغال بهبودیافتگان را باید با جدیت پیگیری و از سمن هایی که در این زمینه فعال شده اند، کمک بگیریم.

قاسمی افزود: بهره گیری از ظرفیت های خوب مردمی و گروه های جهادی در کمپ های ترک اعتیاد، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی تصریح کرد: استفاده از مشاورین بسیج سازندگی برای توانمند کردن مددجویان و ارائه راهکارهایی به آنان در خصوص مشاغل خانگی نیز بسیار حائز اهمیت است که بایستی مورد توجه قرار دهیم.

قاسمی تأکید کرد: نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد باید بیشتر باشد و کمپ های موفق تشویق و به مردم معرفی شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱

جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با حضور مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری اصفهان پیرامون آب گرفتگی های بارش های اخیر و ارائه راهکاریی در این خصوص برگزار شد.

۲ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =