معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اصفهان بهره گیری از ظرفیت های خوب مردمی و گروه های جهادی در کمپ های ترک اعتیاد را بسیار حائز اهمیت دانست

قاسمی تأکید کرد: نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد باید بیشتر باشد و کمپ های موفق تشویق و به مردم معرفی شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، علیرضا قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار اصفهان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، خاطرنشان کرد: جلسات این شورا بایستی به صورت فصلی برگزار گردد تا بیشتر بتوانیم در جریان نقطه نظرات قرار بگیریم.

معاون سیاسی فرماندار اصفهان با بیان اینکه مقوله اشتغال بهبودیافتگان، ازجمله حلقه های مفقوده است، عنوان کرد: موضوع اشتغال بهبودیافتگان را باید با جدیت پیگیری و از سمن هایی که در این زمینه فعال شده اند، کمک بگیریم.

قاسمی افزود: بهره گیری از ظرفیت های خوب مردمی و گروه های جهادی در کمپ های ترک اعتیاد، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی تصریح کرد: استفاده از مشاورین بسیج سازندگی برای توانمند کردن مددجویان و ارائه راهکارهایی به آنان در خصوص مشاغل خانگی نیز بسیار حائز اهمیت است که بایستی مورد توجه قرار دهیم.

قاسمی تأکید کرد: نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد باید بیشتر باشد و کمپ های موفق تشویق و به مردم معرفی شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =