نشست فرماندار اصفهان با منتخبین و فرهیختگان منطقه ۱۳ اصفهان

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مسائل و مشکلات منطقه ۱۳ اصفهان بین بخشی است و بایستی با همکاری و مشارکت دستگاه های مختلف و منتخبین و نخبگان این منطقه مرتفع گردد که ان شاء ا… در این خصوص پیگیری و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با منتخبین منطقه ۱۳ اصفهان، با تأکید بر ضرورت بزرگداشت ایام ا… دهه مبارک فجر، خاطرنشان کرد: همه ما موظفیم در ایام پر افتخار دهه فجر با استفاده از ظرفیت های این ایام و جهاد تبیین چرایی این انقلاب، حرکت حضرت امام (ره) و دستاوردهای بزرگ انقلاب را برای مردم بیان کنیم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه یکی از رویکردهای اصلی دولت سیزدهم، ارتباط قوی تر دولت با مردم است، افزود: هدف از برگزاری این نشست ها، ارتباط بیشتر با نخبگان و منتخبین مناطق مختلف شهر اصفهان و بهره گیری از دیدگاه ها و نظرات آنان برای پیشبرد امور و رفع مسائل و مشکلات موجود است.

احمدی عنوان کرد: مسائل و مشکلات منطقه ۱۳ اصفهان بین بخشی است و بایستی با همکاری و مشارکت دستگاه های مختلف و منتخبین و نخبگان این منطقه مرتفع گردد که ان شاء ا… در این خصوص پیگیری و اقدامات لازم انجام خواهد شد.

وی افزود: بحمد ا… ظرفیت های خوبی در این منطقه وجود دارد که باید با بهره گیری از این ظرفیت ها در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود بکوشیم.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: جلسات و کارگروه های متعددی تشکیل ، مسائل و مشکلات احصاء و برای رفع آنها هماهنگی های لازم با مدیران مربوطه انجام می گردد و اقدامات صورت گرفته اطلاع رسانی خواهد شد.

احمدی افزود: بحمد ا… همدلی و اراده خوبی بین مدیران استان و شهرستان برای رفع مسائل و مشکلات موجود وجود دارد که ان شاء ا… شاهد پیشرفت در بخش های مختلف و رفع این مشکلات باشیم.

گفتنی است، فرماندار اصفهان به اتفاق معاونین و مشاورین خود از منطقه ۱۳ شهر اصفهان و ناژوان به صورت میدانی بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم این منطقه قرار گرفت.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یک =