نشست مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با بانوان شاغل در فرمانداری

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن دیدار با بانوان شاغل در فرمانداری از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن دیدار با بانوان شاغل در فرمانداری از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

صمدی ضمن تبریک میلاد سراسر خیر و برکت حضرت فاطمه زهرا(س) ابعاد شخصیتی آن بانوی بزرگوار را بسیار گسترده و وسیع دانست و افزود: تنها در سایه تأمل و ژرف اندیشی می توان به
گوشه ای از شخصیت و فضایل آن حضرت پی برد.

وی با تأکید بر ضرورت الگوگیری بانوان از سیره و شخصیت حضرت زهرای مرضیه(س) به ویژه در زمینه عفاف و حجاب و دفاع از حریم ولایت ابراز امیدواری کرد بانوان فهیم ایران اسلامی با الگوگیری درست از این بانوی بزرگوار بتوانند نقشی موثرتر و کارآمدتر در خانواده و اجتماع
ایفا نمایند.

در این نشست بانوان شاغل در فرمانداری به بیان نظرات، دیدگاهها و پیشنهادات خود در خصوص ارتقای وضعیت بانوان و خانواده پرداختند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار اصفهان برگزار شد.

۲۱ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =