بازدید فرماندار اصفهان از راه های روستایی قهاب جنوبی و براآن شمالی

فرماندار اصفهان تأکید کرد: راه های روستایی که بر اثر بارش های اخیر تخریب شده اند بایستی مرمت و لکه گیری شده و برخی نقاط نیز روکش آسفالت شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق مدیر راهداری شهرستان از راه های روستایی بخش مرکزی واقع در قهاب جنوبی و دهستان براآن شمالی بازدید و از نزدیک در جریان روند کار برخی از پروژه های در دست اجرا در این منطقه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از آسیب های وارده به برخی از راه های روستایی بر اثر بارش های اخیر، تأکید کرد: راه های روستایی که بر اثر بارش های اخیر تخریب شده اند بایستی مرمت و لکه گیری شده و برخی نقاط نیز روکش آسفالت شوند.

احمدی افزود: باید با تعامل و همکاری اداره راهداری و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها، ایمنی ورودی روستاها مورد توجه قرار گیرد و مسائل موجود در این زمینه برطرف گردد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 1 =