بازدید فرماندار اصفهان از راه های روستایی قهاب جنوبی و براآن شمالی

فرماندار اصفهان تأکید کرد: راه های روستایی که بر اثر بارش های اخیر تخریب شده اند بایستی مرمت و لکه گیری شده و برخی نقاط نیز روکش آسفالت شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق مدیر راهداری شهرستان از راه های روستایی بخش مرکزی واقع در قهاب جنوبی و دهستان براآن شمالی بازدید و از نزدیک در جریان روند کار برخی از پروژه های در دست اجرا در این منطقه قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از آسیب های وارده به برخی از راه های روستایی بر اثر بارش های اخیر، تأکید کرد: راه های روستایی که بر اثر بارش های اخیر تخریب شده اند بایستی مرمت و لکه گیری شده و برخی نقاط نیز روکش آسفالت شوند.

احمدی افزود: باید با تعامل و همکاری اداره راهداری و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها، ایمنی ورودی روستاها مورد توجه قرار گیرد و مسائل موجود در این زمینه برطرف گردد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =