بازدید فرماندار اصفهان از یازدهمین نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان فرزانگان امین نادریان

با حضور فرماندار اصفهان، از برگزار کنندگان یازدهمین نمایشگاه مدرسه انقلاب تجلیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (شنبه) از یازدهمین نمایشگاه دانش آموزی مدرسه انقلاب واقع در مدرسه فرزانگان امین نادریان بازدید کرد.

گفتنی است،  یازدهمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب امسال از دوازدهم بهمن ماه در حدود ۳۰۰ مدرسه متوسطه اول و دوم دخترانه و پسرانه استان اصفهان برپا شد. موضوع محوری این نمایشگاه ها دوگانه استعمار و استقلال است که در قالب غرفه های نمایشگاهی ارائه شد. نمایشگاه مدرسه انقلاب در مدرسه فرزانگان امین نادریان در شهر اصفهان با مشارکت دانش آموزان نخبه این مدرسه برگزار گردید.

در پایان، با حضور فرماندار اصفهان، از برگزار کنندگان این نمایشگاه تجلیل شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =