با حضور فرماندار اصفهان، از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی تجلیل شد

با حضور فرماندار اصفهان و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی، از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی با حضور فرماندار اصفهان ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و رؤسای دانشگاه علوم پزشکی و اصفهان و جمعی از خانواده دانشجویان به مناسبت اعیاد شعبانیه وتکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران دانشجو و اساتید در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

گفتنی است، در پایان این مراسم از برترین های علمی دانشجویی تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =