با حضور فرماندار اصفهان و فرماندار ریگان، نمایشگاه نخل و آفتاب ریگان افتتاح شد

در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و فرماندار ریگان ، نمایشگاه «نخل و آفتاب ریگان» در هنرستان هنرهای زیبا اصفهان افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، عصر روز پنجشنبه، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان و فرماندار ریگان ، نمایشگاه «نخل و آفتاب ریگان» در هنرستان هنرهای زیبا اصفهان افتتاح شد.

این نمایشگاه به همت گروه جهادی حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان اصفهان به منظور معرفی فرصت ها و ظرفیت های شهرستان ریگان(شرق استان کرمان) و رفع محرومیت زدایی در آن منطقه از تاریخ ۴ الی ۱۰ اسفند از ساعت ۱۵ الی ۱۹ در هنرستان هنرهای زیبا برگزار می گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =