فرماندار اصفهان از مرکز اقامت مسافران نوروزی بازدید کرد

فرماندار اصفهان اعلام کرد: با تمام توان و امکانات موجود در صدد هستیم بتوانیم شرایط مناسبی را برای هموطنان عزیز در شهر زیبای اصفهان مهیا و فراهم نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از مرکز اقامت موقت مسافران نوروزی، در خصوص اولویت اقامت موقت گردشگران در این کلان‌شهر افزود: اولویت اقامت موقت گردشگران در شهر اصفهان به ترتیب، هتل‌ها و مهمان‌پذیرها، مدارس آموزش و پرورش ،منازل استیجاری شهروندان و خوابگاه‌های دانشجویی، مجموعه فرهنگی تفریحی گردشگری و کمپ گردشگری باغ فدک به عنوان تنها مرکز اقامت موقت در فضای روباز و سایر کمپ‌های اضطراری و مراکز ورزشی به عنوان مراکز اقامت موقت تجمعی در شرایط اضطرار خواهد بود.

احمدی ضمن آمادگی کامل اعضاء ستاد نوروزی شهرستان اعلام کرد: با تمام توان و امکانات موجود در صدد هستیم بتوانیم شرایط مناسبی را برای هموطنان عزیز در شهر زیبای اصفهان مهیا و فراهم نماییم و امیدوارم با همدلی و همت مضاعف مسئولین مربوطه لحظات خوب و خاطره انگیزی برای همه مسافرین نوروزی رقم بزنیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 8 =