فرماندار اصفهان از مرکز اقامت مسافران نوروزی بازدید کرد

فرماندار اصفهان اعلام کرد: با تمام توان و امکانات موجود در صدد هستیم بتوانیم شرایط مناسبی را برای هموطنان عزیز در شهر زیبای اصفهان مهیا و فراهم نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه بازدید از مرکز اقامت موقت مسافران نوروزی، در خصوص اولویت اقامت موقت گردشگران در این کلان‌شهر افزود: اولویت اقامت موقت گردشگران در شهر اصفهان به ترتیب، هتل‌ها و مهمان‌پذیرها، مدارس آموزش و پرورش ،منازل استیجاری شهروندان و خوابگاه‌های دانشجویی، مجموعه فرهنگی تفریحی گردشگری و کمپ گردشگری باغ فدک به عنوان تنها مرکز اقامت موقت در فضای روباز و سایر کمپ‌های اضطراری و مراکز ورزشی به عنوان مراکز اقامت موقت تجمعی در شرایط اضطرار خواهد بود.

احمدی ضمن آمادگی کامل اعضاء ستاد نوروزی شهرستان اعلام کرد: با تمام توان و امکانات موجود در صدد هستیم بتوانیم شرایط مناسبی را برای هموطنان عزیز در شهر زیبای اصفهان مهیا و فراهم نماییم و امیدوارم با همدلی و همت مضاعف مسئولین مربوطه لحظات خوب و خاطره انگیزی برای همه مسافرین نوروزی رقم بزنیم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =