فرماندار اصفهان: برنامه های کنگره شهدا را بایستی براساس سازوکارهای استانی و شهرستانی به پیش ببریم

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از دستور کارهای کمیته رسانه مربوط به فعالیت های رسانه ای پیرامون کنگره ملی شهدای تخریب است که بایستی در این راستا برنامه ریزی دقیقی صورت پذیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنگره شهدای شهرستان، عنوان کرد: یکی از نمادهای ایثار و شهادت رزمندگان مبحث تخریب است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه برنامه های کنگره شهدا را بایستی براساس ساز و کارهای استانی و شهرستانی به پیش ببریم، افزود: یکی از دستور کارهای کمیته رسانه مربوط به فعالیت های رسانه ای پیرامون کنگره ملی شهدای تخریب است که بایستی در این راستا برنامه ریزی دقیقی صورت پذیرد.

احمدی تأکید کرد: ما باید برنامه دقیق و جامعی پیرامون نمادها داشته باشیم و این مهم را در کمیته نمادها با جدیت بررسی کنیم.

وی با تأکید بر اینکه ساز و کاری برای بررسی پیشنهاد، تصویب و اجرای المان های متعدد در مکان های مختلف تعریف شود، افزود: کمیته المان ها پیرامون چینش، پراکندگی و چگونگی اجرای المان های متعدد ازجمله المان مربوط به شهدای تخریب تصمیم گیری کنند.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: از ظرفیت های یگان های دیگر سپاه، ارتش و جهاد برای اجرای برنامه های کنگره شهدا استفاده شود.

وی بر لزوم فضاسازی شهری تأکید کرد و گفت: فضاسازی شهری باید در کمیته فضاسازی با جدیت بررسی شود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =