فرماندار اصفهان تأکید کرد: تصمیم در مدیریت بحران باید براساس اطلاعات صحیح و دقیق باشد

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به عملیات بحران شهرستان که پیرامون هماهنگی تعطیلات ایام نوروز و همچنین ایمنی ساختمان مجاور ایستگاه متروی عمان سامانی واقع در خیابان زینبیه و ایمنی ساختمان ارکیده شهر بهارستان برگزار شد، پیش بینی بحران را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: بخشی از بحران ها قابل پیش بینی و بخش دیگری از آن غیرقابل پیش بینی است که در این خصوص دستگاه های متولی بایستی آماده باش بوده و تدابیر لازم را اتخاذ نمایند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم ارزیابی عملکرد دستگاه های متولی در زمان وقوع بحران ناشی از بارش های اخیر، افزود: بانک اطلاعاتی جامع و کاملی از مدیران دستگاه های متولی و جانشینان آنان و حتی نیروهای لشکری تهیه و در اختیار اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان قرار گیرد تا بتوانیم در زمان وقوع بحران احتمالی به راحتی با آنها مرتبط شویم.

احمدی تصریح کرد: تصمیم در مدیریت بحران باید براساس اطلاعات صحیح و دقیق باشد که در این رابطه با دوگانگی و یا مشکلی مواجه نشویم.

وی در پایان بر لزوم رعایت نکات بهداشتی در خدمت رسانی به مسافران در ایام نوروز تأکید کرد و گفت: اماکنی که نکات بهداشتی را رعایت نکنند طبق قانون با آنها برخورد و پلمپ خواهند شد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 19 =