فرماندار اصفهان تأکید کرد: تصمیم در مدیریت بحران باید براساس اطلاعات صحیح و دقیق باشد

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به عملیات بحران شهرستان که پیرامون هماهنگی تعطیلات ایام نوروز و همچنین ایمنی ساختمان مجاور ایستگاه متروی عمان سامانی واقع در خیابان زینبیه و ایمنی ساختمان ارکیده شهر بهارستان برگزار شد، پیش بینی بحران را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: بخشی از بحران ها قابل پیش بینی و بخش دیگری از آن غیرقابل پیش بینی است که در این خصوص دستگاه های متولی بایستی آماده باش بوده و تدابیر لازم را اتخاذ نمایند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم ارزیابی عملکرد دستگاه های متولی در زمان وقوع بحران ناشی از بارش های اخیر، افزود: بانک اطلاعاتی جامع و کاملی از مدیران دستگاه های متولی و جانشینان آنان و حتی نیروهای لشکری تهیه و در اختیار اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان قرار گیرد تا بتوانیم در زمان وقوع بحران احتمالی به راحتی با آنها مرتبط شویم.

احمدی تصریح کرد: تصمیم در مدیریت بحران باید براساس اطلاعات صحیح و دقیق باشد که در این رابطه با دوگانگی و یا مشکلی مواجه نشویم.

وی در پایان بر لزوم رعایت نکات بهداشتی در خدمت رسانی به مسافران در ایام نوروز تأکید کرد و گفت: اماکنی که نکات بهداشتی را رعایت نکنند طبق قانون با آنها برخورد و پلمپ خواهند شد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =