فرماندار اصفهان: تدابیر لازم پیرامون موضوع ترافیک و پارکینگ در شهر اصفهان اتخاذ و از تجربیات سال های گذشته در این خصوص استفاده شود

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دومین جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر شهرستان که پیرامون ارائه گزارش اقدامات انجام شده و در دست اقدام در رابطه با تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ و ارائه گزارش اقدامات انجام شده و در دست اقدام توسط اداره راهداری در رابطه با وضعیت جاده های مواصلاتی شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از گزینه های اصلی مسافران برای سفر در ایام نوروز، سفر به اصفهان است، اظهار داشت: گزارش های ارائه شده از اقدامات انجام شده و در دست اقدام، حاکی از برنامه ریزی خوب شهرداری اصفهان در خصوص ساماندهی و رفاه مسافران در ایام نوروز است که این مهم شایسته تقدیر است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه  دستگاه های مختلف بایستی همکاری لازم را در این خصوص با شهرداری اصفهان داشته باشند، افزود: همکاری و همراهی دستگاه های مختلف با شهرداری اصفهان باید در دو بخش برنامه های جاری و همچنین وقوع بحران احتمالی باشد تا مسافران با کمترین مشکل و مسئله ای در سفر به اصفهان مواجه نشوند؛ از این رو همه دستگاه ها و حتی دیگر ظرفیت های خوب موجود در اصفهان در ایام نوروز باید به صورت آماده باش باشند.

احمدی بر لزوم انجام اقدامات فرهنگی در خصوص بزرگداشت یوم الله  ۱۲ فروردین «روز جمهوری اسلامی»، تأکید کرد و گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان بالاخص شهرداری و شورای هماهنگی تبلیغات نسبت به ارائه برنامه های ویژه پیرامون بزرگداشت یوم الله ۱۲ فروردین (روز جمهوری اسلامی) اقدام نمایند.

وی با اشاره به اهمیت توجه به موضوع ترافیک و پارکینگ در شهر اصفهان، عنوان کرد: پیش بینی و تدابیر لازم در خصوص موضوع ترافیک و پارکینگ در شهر اصفهان صورت پذیرد و در این راستا، از تجربیات سال های گذشته نیز استفاده گردد.

فرماندار اصفهان درخصوص حوزه خدمات و تنظیم بازار نیز افزود: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

احمدی تأکید کرد: ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان نسبت به شیفت بندی دقیق و کامل واحدهای صنفی برای ارائه خدمات مطلوب اهتمام ویژه ای داشته باشند و دستگاه های متولی را ملزم کنند تا در این خصوص اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه اصفهان شهر علم، ایثار، ایمان، کار و ابتکار است، خاطرنشان کرد: نحوه مدیریت، رفتار، برنامه ها، خدمات و تبلیغات در اصفهان بایستی به گونه ای باشد که این خصیصه ها بخوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی مشهود باشد.

فرماندار اصفهان به تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان نیز اشاره کرد و افزود:بستر لازم باید به نحوی فراهم شود که در ماه مبارک رمضان هیچگونه روزه خواری علنی توسط شهروندان و یا مسافران انجام نشود.

وی تصریح کرد: دستگاه های عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان بایستی همواره در ایام نوروز در جلسات حاضر و پیگیر امور باشند تا کار مردم مختل نشود.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =