فرماندار اصفهان: قیمت گذاری ها باید انجام و بر آنها نظارت جدی شود

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آن دسته از اصنافی که مقررات را در این ایام رعایت می کنند در نظارت ها و بازرسی ها شناسایی شوند و بسته های تشویقی در این خصوص پیش بینی گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان که پیرامون رصد و نظارت بر بازار شب عید و ماه مبارک رمضان برگزار گردید، با تأکید بر لزوم استقرار تیم های مختلف بازرسی تا ۱۵ اسفند ماه، عنوان کرد: هیچ نقطه از شهرستان در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با رعایت جوانب شرعی و مقررات مربوط به ماه مبارک رمضان نباید بدون خدمات باشد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: قیمت گذاری ها باید انجام و بر آنها نظارت جدی شود.

احمدی افزود: تصمیمات اخذ شده توسط کارگروه تنظیم بازار باید به صنوف اطلاع رسانی شود چراکه این مهم باعث ترغیب به کار مثبت و پیشگیری از تخلف می شود.

وی تصریح کرد: آن دسته از اصنافی که مقررات را در این ایام رعایت می کنند در نظارت ها و بازرسی ها شناسایی شوند و بسته های تشویقی در این خصوص پیش بینی گردد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: جدول بازرسان دستگاه های مختلف باید در اسرع وقت تهیه و اعلام گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + ده =