فرماندار اصفهان: قیمت گذاری ها باید انجام و بر آنها نظارت جدی شود

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آن دسته از اصنافی که مقررات را در این ایام رعایت می کنند در نظارت ها و بازرسی ها شناسایی شوند و بسته های تشویقی در این خصوص پیش بینی گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان که پیرامون رصد و نظارت بر بازار شب عید و ماه مبارک رمضان برگزار گردید، با تأکید بر لزوم استقرار تیم های مختلف بازرسی تا ۱۵ اسفند ماه، عنوان کرد: هیچ نقطه از شهرستان در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان با رعایت جوانب شرعی و مقررات مربوط به ماه مبارک رمضان نباید بدون خدمات باشد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: قیمت گذاری ها باید انجام و بر آنها نظارت جدی شود.

احمدی افزود: تصمیمات اخذ شده توسط کارگروه تنظیم بازار باید به صنوف اطلاع رسانی شود چراکه این مهم باعث ترغیب به کار مثبت و پیشگیری از تخلف می شود.

وی تصریح کرد: آن دسته از اصنافی که مقررات را در این ایام رعایت می کنند در نظارت ها و بازرسی ها شناسایی شوند و بسته های تشویقی در این خصوص پیش بینی گردد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: جدول بازرسان دستگاه های مختلف باید در اسرع وقت تهیه و اعلام گردد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =