با حضور فرماندار اصفهان، علیرضا صابری تهرانی به عنوان رئیس حوزه برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری اصفهان معرفی شد

با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات باقرپور رئیس اسبق حوزه برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری اصفهان تجلیل و صابری به عنوان رئیس جدید این حوزه معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (پنجشنبه)، با حضور فرماندار اصفهان، از زحمات سعید باقرپور مبارکه رئیس اسبق حوزه برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری اصفهان تجلیل و علیرضا صابری تهرانی به عنوان رئیس جدید این حوزه معرفی شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 9 =