فرماندار اصفهان: از ادارات خواسته شده محیطی را ایجاد کنند که ارزش های حجاب ترویج شود

فرماندار اصفهان خطاب به مسؤولان عنوان کرد: جلسات خاص و توجیهی برای زیرمجموعه‌ها برگزار کنید و در این راستا ستاد امر به معروف آمادگی توجیه و آموزش به افراد را دارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه قرارگاه امنیت اجتماعی شهرستان با اشاره به دستورالعمل ابلاغی پیرامون موضوع عفاف و حجاب اظهار داشت: از ادارات خواسته شده محیطی ایجاد کنند تا ارزش‌های حجاب ترویج شود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت موضوع آموزش در این مبحث افزود: در این راستا مدیران دستگاه های اجرایی ملزم شده اند جلسات آموزشی برای پرسنل برگزار کنند.

احمدی با بیان اینکه دستورالعمل های ابلاغی سه ویژگی دارد، تصریح کرد: اول اینکه گفتمانی برای ترویج عفاف و حجاب با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایجاد شود، دوم اینکه هماهنگی‌های اجرایی طراحی شود و سوم اینکه هریک از مسئولین مطابق وظایف قانونی خود ملزم به اقدامات موثر ایجابی و سلبی شوند.

وی مجموعه شهرداری اصفهان را در بخش اداری و سازمانی، فرهنگی، ایجابی و مراکز تحت پوشش شامل خدماتی، حمل و نقل و گردشگری در محیط های مرتبط مسئول اقدامات موثر دانست و برای هماهنگی بیشتر دستگاههای اجرایی به منظور ایفای وظایف سازمان ها و مناطق شهری اعلام آمادگی کرد.

فرماندار اصفهان خطاب به مسؤولان عنوان کرد: جلسات خاص و توجیهی برای زیرمجموعه‌ها برگزار کنید و در این راستا ستاد امر به معروف آمادگی توجیه و آموزش به افراد را دارد.

احمدی همچنین از تلاش های مدیریت شهری ،سازمانها و مناطق در ایام گذشته بویژه نوروز ۱۴۰۲ تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه همچنین شهردار اصفهان دکتر قاسم زاده با بیان اقدامات انجام شده آمادگی مدیریت شهری را برای اجرای دستور العمل های ابلاغی بیان کرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یازده =