فرماندار اصفهان: رسانه با بیان نقاط ضعف می تواند مشورت دهنده مدیران باشد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تلاش رسانه‌ها برای امیدآفرینی و لبیک به مقام معظم رهبری در جامه عمل پوشاندن به جهاد تبیین و بیان دستاوردها در این رابطه اهمیت دارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (سه شنبه) محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در خبرگزاری ایمنا ضمن بازدید از بخش های مختلف این رسانه با آنالویی مدیر مسئول این خبرگزاری دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار، با اشاره به اهمیت رسانه در شرایط کنونی اظهار داشت: توجه به اولویت‌های کشور، سرعت عمل، واکنش به موقع و روایت اول از جمله مسائلی است که باید دنبال کرد.

احمدی با تاکید بر اینکه رسانه می‌تواند با بیان نقاط ضعف، مشورت دهنده مدیران باشد، ادامه داد: تلاش رسانه‌ها برای امیدآفرینی و لبیک به مقام معظم رهبری در جامه عمل پوشاندن به جهاد تبیین و بیان دستاوردها در این رابطه اهمیت دارد.

وی موضوعاتی همچون سبک زندگی، آسیب‌های اجتماعی و چالش‌های اقتصادی را از جمله موارد غفلت شده در رسانه‌ها دانست که در کلام رهبر انقلاب دارای اولویت است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 17 =