فرماندار اصفهان: رسانه با بیان نقاط ضعف می تواند مشورت دهنده مدیران باشد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: تلاش رسانه‌ها برای امیدآفرینی و لبیک به مقام معظم رهبری در جامه عمل پوشاندن به جهاد تبیین و بیان دستاوردها در این رابطه اهمیت دارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (سه شنبه) محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در خبرگزاری ایمنا ضمن بازدید از بخش های مختلف این رسانه با آنالویی مدیر مسئول این خبرگزاری دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار، با اشاره به اهمیت رسانه در شرایط کنونی اظهار داشت: توجه به اولویت‌های کشور، سرعت عمل، واکنش به موقع و روایت اول از جمله مسائلی است که باید دنبال کرد.

احمدی با تاکید بر اینکه رسانه می‌تواند با بیان نقاط ضعف، مشورت دهنده مدیران باشد، ادامه داد: تلاش رسانه‌ها برای امیدآفرینی و لبیک به مقام معظم رهبری در جامه عمل پوشاندن به جهاد تبیین و بیان دستاوردها در این رابطه اهمیت دارد.

وی موضوعاتی همچون سبک زندگی، آسیب‌های اجتماعی و چالش‌های اقتصادی را از جمله موارد غفلت شده در رسانه‌ها دانست که در کلام رهبر انقلاب دارای اولویت است.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + هجده =