فرماندار اصفهان: نسل جدید ما انقلابی، مؤمن، اهل تضرع، عبادت و پیوند با خداست

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس با ابتکار امام (ره) در ابتدای پیروزی انقلاب صورت گرفت که آثار آن هر سال بیشتر مشهود می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان، در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا خاطرنشان کرد: نامگذاری جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس با ابتکار امام (ره) در ابتدای پیروزی انقلاب صورت گرفت که آثار آن هر سال بیشتر مشهود می‌شود.

وی با اشاره به حضور پررنگ مردم اصفهان در آئین شب‌های قدر افزود: در محافل و مجالس این شب‌ها شاهد حضور نوجوانان و جوانان بودیم که نشان داد نسل جدید ما انقلابی، مؤمن، اهل عبادت و تضرع و پیوند با خدا است.

فرماندار اصفهان این روحیه را عامل ایستادگی نسل جوان در مقابله با دشمنان دانست و گفت: نماد و ظهور و بروز آن در روز قدس است زیرا امروز در اصفهان شاهد حضور امت حزب‌الله، جوانان، نوجوانان، دختران و پسرانی هستیم که در ابتدای انقلاب نبودند، دوره امام (ره) را درک نکردند اما در حال ادامه این مسیر نورانی با پیروی از رهبر معظم انقلاب هستند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: هر خبری که توسط خبرنگاران تولید شود و برای مردم امیدآفرین باشد، تیری به قلب دشمن و باعث امید برای دوست داران این کشور است.

۱۷ مرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مجموعه مدیریت شهرستان آمادگی خود را برای برگزاری انتخابات الکترونیک در سطح شهرستان اعلام کرده است.

۱۴ مرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته عفاف و حجاب را تبریک گفت.

۲۱ تیر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 19 =