مدیر راهداری شهرستان: خرابی های رویه راه های شهرستان ناشی از بارش های شدید در ماه های اخیر سال گذشته بوده که لکه گیری رویه راه ها برای ایمنی و بهسازی انجام شده است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: روکش آسفالت حدود ۱۰۰ کیلومتر از راه های شهرستان همچون محور خلیج فارس، محور اصفهان-کوهپایه، کمربندی شرقی و تعدادی از راه های فرعی و روستایی، ازجمله برنامه ها و پروژه های در دست اجرا در سال جاری است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، مهرداد علی اکبری مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اصفهان با اشاره به خرابی های رویه راه های شهرستان ، اظهار داشت: این خرابی ها ناشی از بارندگی های شدید در ماه های اخیر سال گذشته بوده است که لکه گیری رویه راه ها برای ایمن سازی و به سازی انجام و ۷۵۰۰ متر مربع از این راه ها لکه گیری شده و در ادامه ان شاء الله این معضل برطرف خواهد شد.

وی به پروژه های برنامه ریزی شده و در دست اجرای سال جاری اشاره کرد و افزود: روکش آسفالت حدود ۱۰۰ کیلومتر از راه های شهرستان همچون محور خلیج فارس، محور اصفهان-کوهپایه، کمربندی شرقی و تعدادی از راه های فرعی و روستایی، ازجمله برنامه ها و پروژه های در دست اجرا در سال جاری است.

علی اکبری عنوان کرد: حدود ۱۵۰ کیلومتر خطکشی مفید در راه ها با اولویت بزرگراه ها، راه های اصلی، فرعی و روستایی انجام خواهد شد.

مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان افزود: نصب حفاظ برای راه های محور خلیج فارس، کمربندی غربی و محور اصفهان-نائین، از دیگر پروژه های در دست اجراست.

وی ادامه داد: نصب حفاظ گاردریل در محورهای ۴خطه فرودگاه و مقاطعی که دارای اختلاف ارتفاع و پرتگاه هستند نیز تکمیل خواهد شد.

علی اکبری تصریح کرد: حدود ۳۵ کیلومتر از روشنایی راه های شهرستان در سال جاری در دست اجرا قرار دارد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =