مدیر راهداری شهرستان: خرابی های رویه راه های شهرستان ناشی از بارش های شدید در ماه های اخیر سال گذشته بوده که لکه گیری رویه راه ها برای ایمنی و بهسازی انجام شده است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: روکش آسفالت حدود ۱۰۰ کیلومتر از راه های شهرستان همچون محور خلیج فارس، محور اصفهان-کوهپایه، کمربندی شرقی و تعدادی از راه های فرعی و روستایی، ازجمله برنامه ها و پروژه های در دست اجرا در سال جاری است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، مهرداد علی اکبری مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اصفهان با اشاره به خرابی های رویه راه های شهرستان ، اظهار داشت: این خرابی ها ناشی از بارندگی های شدید در ماه های اخیر سال گذشته بوده است که لکه گیری رویه راه ها برای ایمن سازی و به سازی انجام و ۷۵۰۰ متر مربع از این راه ها لکه گیری شده و در ادامه ان شاء الله این معضل برطرف خواهد شد.

وی به پروژه های برنامه ریزی شده و در دست اجرای سال جاری اشاره کرد و افزود: روکش آسفالت حدود ۱۰۰ کیلومتر از راه های شهرستان همچون محور خلیج فارس، محور اصفهان-کوهپایه، کمربندی شرقی و تعدادی از راه های فرعی و روستایی، ازجمله برنامه ها و پروژه های در دست اجرا در سال جاری است.

علی اکبری عنوان کرد: حدود ۱۵۰ کیلومتر خطکشی مفید در راه ها با اولویت بزرگراه ها، راه های اصلی، فرعی و روستایی انجام خواهد شد.

مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان افزود: نصب حفاظ برای راه های محور خلیج فارس، کمربندی غربی و محور اصفهان-نائین، از دیگر پروژه های در دست اجراست.

وی ادامه داد: نصب حفاظ گاردریل در محورهای ۴خطه فرودگاه و مقاطعی که دارای اختلاف ارتفاع و پرتگاه هستند نیز تکمیل خواهد شد.

علی اکبری تصریح کرد: حدود ۳۵ کیلومتر از روشنایی راه های شهرستان در سال جاری در دست اجرا قرار دارد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =