معاون سیاسی فرمانداری اصفهان: دستگاه های اجرایی همکاری لازم را برای برگزاری مطلوب مراسم لیالی پرفیض قدر داشته باشند

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم لیالی پرفیض قدر از اهمیت والایی برخوردار است و بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (شنبه)، جلسه کمیته مناسبت های شهرستان پیرامون لیالی پرفیض قدر به ریاست قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

علیرضا قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، با اشاره به شیوع سویه جدید بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مراسم لیالی پرفیض قدر، از اهمیت والایی برخوردار است و بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

قاسمی افزود: رعایت نکات ایمنی در اماکنی که مراسم لیالی قدر در این مکان ها برگزار می گردد، از دیگر موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار دهیم.

وی تأکید کرد: دستگاه های مختلف همکاری لازم را جهت برگزاری مراسم لیالی پرفیض قدر داشته باشند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 4 =