معاون سیاسی فرمانداری اصفهان: دستگاه های اجرایی همکاری لازم را برای برگزاری مطلوب مراسم لیالی پرفیض قدر داشته باشند

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم لیالی پرفیض قدر از اهمیت والایی برخوردار است و بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، ظهر امروز (شنبه)، جلسه کمیته مناسبت های شهرستان پیرامون لیالی پرفیض قدر به ریاست قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

علیرضا قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان در این جلسه، با اشاره به شیوع سویه جدید بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مراسم لیالی پرفیض قدر، از اهمیت والایی برخوردار است و بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

قاسمی افزود: رعایت نکات ایمنی در اماکنی که مراسم لیالی قدر در این مکان ها برگزار می گردد، از دیگر موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار دهیم.

وی تأکید کرد: دستگاه های مختلف همکاری لازم را جهت برگزاری مراسم لیالی پرفیض قدر داشته باشند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان و رئیس هیأت بازرسی انتخابات شهرستان تصریح کرد: بازرسین بایستی به گونه ای توجیه شوند که نسبت به رصد به موقع تخلفات انتخاباتی در هر منطقه اقدام و گزارشات لازم را به هیأت بازرسی انتخابات شهرستان جهت درج در سامانه مربوطه منعکس نمایند.

۳ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =