با حضور فرماندار اصفهان مشکلات محور بلوار هدایت بررسی شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید برداشتی را از وضع موجود داشته باشیم و طرحی را برای آزادسازی این منطقه آماده و ارائه نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات محور بلوار هدایت (محور قلعه شور و سه راهی رحیم آباد) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، تأکید کرد: ما باید برداشتی را از وضع موجود داشته باشیم و طرحی را برای آزادسازی این منطقه آماده و ارائه نماییم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با تقسیم وظایف و همکاری بین دستگاهی می توانیم مشکلات این منطقه را مرتفع سازیم، افزود: جلسه ای با حضور دستگاه های ذی مدخل تشکیل و مشکلات این منطقه مرتفع گردد.

احمدی تصریح کرد: شهرداری بایستی از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: الحاق حریم جاده به روستاهای قلعه شور و کیچی توسط بنیاد مسکن انجام و مطابق طرح راهداری توسط دهیاری ها با مجوز و همکاری بنیاد مسکن آزادسازی و با حفظ کاربری حریم راه اجرا شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =