با حضور فرماندار اصفهان مشکلات محور بلوار هدایت بررسی شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید برداشتی را از وضع موجود داشته باشیم و طرحی را برای آزادسازی این منطقه آماده و ارائه نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات محور بلوار هدایت (محور قلعه شور و سه راهی رحیم آباد) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، تأکید کرد: ما باید برداشتی را از وضع موجود داشته باشیم و طرحی را برای آزادسازی این منطقه آماده و ارائه نماییم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با تقسیم وظایف و همکاری بین دستگاهی می توانیم مشکلات این منطقه را مرتفع سازیم، افزود: جلسه ای با حضور دستگاه های ذی مدخل تشکیل و مشکلات این منطقه مرتفع گردد.

احمدی تصریح کرد: شهرداری بایستی از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: الحاق حریم جاده به روستاهای قلعه شور و کیچی توسط بنیاد مسکن انجام و مطابق طرح راهداری توسط دهیاری ها با مجوز و همکاری بنیاد مسکن آزادسازی و با حفظ کاربری حریم راه اجرا شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 5 =