با حضور فرماندار اصفهان مشکلات محور بلوار هدایت بررسی شد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید برداشتی را از وضع موجود داشته باشیم و طرحی را برای آزادسازی این منطقه آماده و ارائه نماییم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، در نشستی با حضور فرماندار اصفهان، مشکلات محور بلوار هدایت (محور قلعه شور و سه راهی رحیم آباد) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این نشست، تأکید کرد: ما باید برداشتی را از وضع موجود داشته باشیم و طرحی را برای آزادسازی این منطقه آماده و ارائه نماییم.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه با تقسیم وظایف و همکاری بین دستگاهی می توانیم مشکلات این منطقه را مرتفع سازیم، افزود: جلسه ای با حضور دستگاه های ذی مدخل تشکیل و مشکلات این منطقه مرتفع گردد.

احمدی تصریح کرد: شهرداری بایستی از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: الحاق حریم جاده به روستاهای قلعه شور و کیچی توسط بنیاد مسکن انجام و مطابق طرح راهداری توسط دهیاری ها با مجوز و همکاری بنیاد مسکن آزادسازی و با حفظ کاربری حریم راه اجرا شود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =