جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (پنجشنبه)، جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون گزارش اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان در خصوص دفن اموات در امامزادگان، بررسی وضعیت خاکسپاری اموات در بقاع متبرکه شهر اصفهان توسط آرامستان های شهرداری اصفهان و همچنین بررسی وضعیت آرامستان محلی خاتون آباد برگزار شد.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =