جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست معاون سیاسی فرماندار اصفهان برگزار شد

جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان پیرامون معرفی بسته خدمتی سلامت میانسالان، معاینه و غربالگری میانسالان برای کلیه ادارات اجرایی شهرستان توسط مرکز بهداشت شماره ۲، معرفی بانک شیر مادر و اجرای قانون شیر مادر توسط مرکز بهداشت شماره ۱، چالش های موجود در عطاری ها و همچنین انتظارات مراکز بهداشت از آموزش و پرورش و سایر ارگان ها و چالش های سال ۱۴۰۱ برگزار شد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =