فرماندار اصفهان: از فرصت ها و ظرفیت های موجود به بهترین نحو برای معرفی شهدای عالیقدر استفاده شود

فرماندار اصفهان اظهار داشت: نقش شهدا در عرصه های مختلف بالاخص انتخابات و جمع آوری وصیت نامه های آنها به عنوان یکی از مؤلفه هایی است که می توانیم پیرامون مشارکت حداکثری در انتخابات مطرح کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کنگره شهدای شهرستان، با تأکید بر اینکه مصوبات کمیته ها باید ارزیابی و پیگیری شوند، اظهار داشت: ما در کمیته ها نیاز به شبکه سازی داریم و اعضا در جلسه آتی طرح خود را در این خصوص پیشنهاد و ارائه نمایند.

فرماندار اصفهان با اشاره به اهمیت نقش شهدا در عرصه های مختلف بالاخص انتخابات، افزود: نقش شهدا در عرصه های مختلف بالاخص انتخابات و جمع آوری وصیت نامه های آنها به عنوان یکی از مؤلفه هایی است که می توانیم پیرامون مشارکت حداکثری در انتخابات مطرح کنیم.

احمدی با تأکید بر لزوم تعامل کمیته جمع آوری و دیگر کمیته ها، خاطرنشان کرد: اقدامات جاری ما در راستای برگزاری کنگره شهدای شهرستان بسیار حائز اهمیت است که باید ادامه یابد اما تحول، ابتکار عمل و برنامه مشخص در این خصوص نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی پیرامون کمیته نمادها نیز گفت: کمیته نمادها نسبت به دخیل کردن همه شهروندان و هنرمندان برای ارائه طرح و بیان اولویت های مکانی و موضوعی در خصوص به کار بردن نمادها اقدام نماید.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: از فرصت ها و ظرفیت های موجود برای معرفی شهدای عالیقدر به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

احمدی تأکید کرد: جلسات کمیته ها با جدیت دنبال شود و افق کنگره از لحاظ آیین، تولیدات و ساختار مشخص گردد.

وی افزود: کمیته مناطق و کمیته دانش آموزی در مدارس بیش از پیش فعال شود.

فرماندار اصفهان عنوان کرد: گزارش کمیته ها و مستندسازی کمیته ها بایستی با جدیت انجام گردد.

وی افزود: گلزارهای شهدای متعددی در شهرستان اصفهان داریم که بایستی مراقب باشیم در موضوع شهدای تخریب و نمادهایی که به کار می بریم و همچنین دیگر برنامه ها، از آنها غفلت نکنیم.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =