فرماندار اصفهان: تأمین مسکن هریک از افراد جامعه باعث امیدآفرینی برای دیگران و تسهیل امور برای آنها می شود

فرماندار اصفهان اظهار داشت: الزامات و ابلاغیه های قانونی و شرعی و همچنین نیاز فوری مردم به مسکن، دو دلیل عمده پرداختن و توجه به موضوع مسکن است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (شنبه)، جلسه شورای مسکن شهرستان به ریاست محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیرامون ارائه برنامه پیشنهادی به منظور تأمین اراضی مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در روستاها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و گزارش شهرداری ها (زیار و قهجاورستان) در خصوص اقدامات انجام شده در راستای اجرای قانون جهش تولید مسکن، برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این جلسه، تأکید کرد: اعضای شورای مسکن شهرستان بایستی با یکدیگر هم افزا شده و با تجزیه و تحلیل صحیح و ارائه طرح های اجرایی عملیاتی، شرایط را روستا به روستا به گونه ای به پیش ببرند که خروجی و نتیجه مثبتی برای مردم داشته باشد.

احمدی با تأکید بر ضرورت پرداختن به موضوع مسکن، افزود: الزامات و ابلاغیه های قانونی و شرعی و همچنین نیاز فوری مردم به مسکن، دو دلیل عمده پرداختن و توجه به موضوع مسکن است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: تأمین مسکن هریک از افراد جامعه باعث امیدآفرینی برای دیگران و تسهیل امور برای آنها می شود.

فرماندار اصفهان افزود: اداره راه و شهرسازی نسبت به تعیین محل زندگی واجدین شرایط شهرستان که امکان تأمین زمین و احداث مسکن در شهر بهارستان را برای آنها نداریم، اقدام نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =