فرماندار اصفهان: تأمین مسکن هریک از افراد جامعه باعث امیدآفرینی برای دیگران و تسهیل امور برای آنها می شود

فرماندار اصفهان اظهار داشت: الزامات و ابلاغیه های قانونی و شرعی و همچنین نیاز فوری مردم به مسکن، دو دلیل عمده پرداختن و توجه به موضوع مسکن است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، صبح امروز (شنبه)، جلسه شورای مسکن شهرستان به ریاست محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیرامون ارائه برنامه پیشنهادی به منظور تأمین اراضی مورد نیاز طرح نهضت ملی مسکن در روستاها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و گزارش شهرداری ها (زیار و قهجاورستان) در خصوص اقدامات انجام شده در راستای اجرای قانون جهش تولید مسکن، برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این جلسه، تأکید کرد: اعضای شورای مسکن شهرستان بایستی با یکدیگر هم افزا شده و با تجزیه و تحلیل صحیح و ارائه طرح های اجرایی عملیاتی، شرایط را روستا به روستا به گونه ای به پیش ببرند که خروجی و نتیجه مثبتی برای مردم داشته باشد.

احمدی با تأکید بر ضرورت پرداختن به موضوع مسکن، افزود: الزامات و ابلاغیه های قانونی و شرعی و همچنین نیاز فوری مردم به مسکن، دو دلیل عمده پرداختن و توجه به موضوع مسکن است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی تصریح کرد: تأمین مسکن هریک از افراد جامعه باعث امیدآفرینی برای دیگران و تسهیل امور برای آنها می شود.

فرماندار اصفهان افزود: اداره راه و شهرسازی نسبت به تعیین محل زندگی واجدین شرایط شهرستان که امکان تأمین زمین و احداث مسکن در شهر بهارستان را برای آنها نداریم، اقدام نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =