فرماندار اصفهان تأکید کرد: جلسات هیأت امنای شهدای گمنام به صورت خاص و مستقل برگزار گردد

با حضور فرماندار اصفهان، احکام هیأت امنای شهدای گمنام مجموعه شهید کشوری، صفه، سپاهان شهر و ملک شهر به آنها اعطا گردید.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان که پیرامون تعیین و اعطای احکام هیأت امنای شهدای گمنام مجموعه شهید کشوری، صفه، سپاهان شهر و ملک شهر برگزار شد، صدور احکام برای هیأت امنای شهدای گمنام را به دو دلیل ارزشمند دانست و اظهار داشت: صدور حکم تکلیفی را برای افراد ایجاد می کند و همچنین باعث ساماندهی مدیریت مقبره شهدای گمنام می شود که این دو دلیل اصلی می تواند راهبرد ما در برنامه ریزی ها باشد.

فرماندار اصفهان افزود: صدور احکام برای افراد به عنوان هیأت امنا یعنی اینکه این افراد متولی هستند و لازم است که بستر را برای نقش آفرینی دیگران فراهم سازند که در این راستا بایستی برنامه ریزی شود.

احمدی بر لزوم توجه به ساختارها و برنامه های مردمی تأکید کرد و گفت: هیأت امنا می توانند ذیل ساختار خود ساختاری را تحت عنوان گروه ها و ساختارهای مردمی داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه شهدا را نباید به جمع محدود و یا منطقه محدودی محصور کنیم، تأکید کرد: تابلوها، نشان ها، گروه ها، اطلاعیه ها را باید تقویت کنیم و اسم و عنوان شهدای گمنام را به گونه ای در برنامه ها و اعلامیه ها مطرح نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: هیأت امنای شهدای گمنام باید مراقب اجرای برنامه های ناهماهنگ باشند.

احمدی با تأکید بر لزوم تکمیل فرآیند مدیریتی، عنوان کرد: هیأت امنا پس از دریافت احکام خود باتوجه به شرایط و شأن افراد نسبت به تعیین مدیری برای هیأت امنا اقدام نمایند.

وی ادامه داد: جلسات هیأت امنای شهدای گمنام به صورت خاص و مستقل برگزار گردد و از خواهران در طراحی، اجرای برنامه ها و برنامه ریزی ها استفاده شود.

فرماندار اصفهان اظهار داشت: هیأت امنای شهدای گمنام باتوجه به فصول مختلف، برنامه های مختلفی را پیش بینی کنند و آنها را با یکدیگر به اشتراک گذارند.

احمدی افزود: بایستی برای هر مکانی باتوجه به اقتضای شرایط آن مکان برنامه ریزی کرد.

گفتنی است، در پایان این جلسه، با حضور فرماندار اصفهان، احکام هیأت امنای شهدای گمنام مجموعه شهید کشوری، صفه، سپاهان شهر و ملک شهر به آنها اعطا گردید.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =