فرماندار اصفهان: توجه به اولویت ها و تشخیص صحیح اعطای تسهیلات به متقاضیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است

فرماندار اصفهان تصریح کرد: تشخیص صحیح اعطای تسهیلات به متقاضیان باعث افزایش تولید و اشتغال و کاهش تورم در جامعه می شود که این مهم از طریق ارتباطات مردمی و میدانی و شناخت و ارتباط با تشکل هایی که در زمینه اشتغال زایی فعالیت می کنند، میسر می گردد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نخستین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان، تأکید کرد: دستگاه های اجرایی و بانک ها در فرصت باقیمانده نسبت به پیگیری جدی برای سهم تسهیلات تعیین شده و افرادی که معرفی شده اند و یا معرفی می شوند، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: شهرستان اصفهان در حوزه های مختلف مورد غفلت واقع شده است که دستگاه های اجرایی بایستی پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهند.

احمدی با بیان اینکه توجه به اولویت ها و تشخیص صحیح اعطای تسهیلات به متقاضیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: توجه به اولویت ها و تشخیص صحیح اعطای تسهیلات به متقاضیان توسط دستگاه های اجرایی باعث افزایش تولید و اشتغال و کاهش تورم در جامعه می شود که این مهم از طریق ارتباطات مردمی و میدانی و شناخت و ارتباط با تشکل هایی که در زمینه اشتغال زایی فعالیت می کنند، میسر می گردد.

وی افزود: اعطای تسهیلات به افراد باید به تفکیک هر دستگاه اجرایی مشخص شود و عدم مراجعه متقاضیان در یافت تسهیلات و معوقات نیز با جدیت پیگیری گردد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =