فرماندار اصفهان در پیامی، هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفت

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  در پیامی، فرا رسیدن سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و آغاز هفته بزرگداشـت مقام معلم را به تمامی معلمان زحمتکش و دلسوز شهرستان اصفهان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  در پیامی، فرا رسیدن سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و آغاز هفته بزرگداشـت مقام معلم را به تمامی معلمان زحمتکش و دلسوز شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و آغازین روز هفته بزرگداشت معلم یادآور تلاش و مجاهدت مردان و زنان فرهیخته و فرهنگ سازی است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین در حریم معطر و نهاد مقدس مدرسه زیباترین جلوه های تعلیم و تربیت را به نمایش گذاشته و فرزندان این مرز و بوم را به گوهر دین و اخلاق و دانایی زینت می بخشند.

روز معلم یادآور ارزش های والا و زحمات قشر بزرگی از جامعه است که مسیر توسعه و پیشرفت را پیش روی کشور قرار داده و یقیناً هیچ‌ مقامی بالاتر از مقام معلم و جهادگران عرصه علم نیست. از این رو تقدیر از معلم، قدردانی از جایگاه ارزشمند دانش و اندیشه است که خردورزی، آموزه‌های اخلاقی و آینده ای روشن را برای جامعه به ارمغان می آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، هفته بزرگداشت مقام معلم را به تمامی معلمان زحمتکش و دلسوز شهرستان اصفهان تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال مسألت می نمایم.

                                                                                                                       محمدعلی احمدی

                                                                                                            فرماندار اصفهان

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) به همراه بخشدار مرکزی از مجموعه سردخانه های مستقر در اداره کل پشتیبانی امور دام اصفهان بازدید کرد.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) در جمع پیشکسوتان تیم فوتبال دارایی اصفهان حضور یافت.

۲۰ خرداد ۱۴۰۲

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 12 =